Tento e-shop je nyní na prodej. V případě zájmu a pro více informací pište na info@gruso.cz.
MikroTik RBMQS - Mobile Quick Setup tool

MikroTik RBMQS - Mobile Quick Setup tool

Záruka: 24 měsíců | PN: RBMQS | Kód: 2531867 | CZ distribuce
MikroTik Mobile Quick Setup tool Pokud často pracujete se zařízeními napájenými přes PoE a potřebujete upravovat jejich konfiguraci a provádět diagnostiku, toto malé zařízení, které se vejde do kapsy, Vám usnadní život!. MQS je nástroj, který Vám umožní spravovat nejen MikroTik zařízení z Vašeho smartphone přes WiFi. MQS lze napájet z power…
Cena s DPH802,– 
Cena bez DPH663,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.10.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 30.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

MikroTik Mobile Quick Setup tool

Pokud často pracujete se zařízeními napájenými přes PoE a potřebujete upravovat jejich konfiguraci a provádět diagnostiku, toto malé zařízení, které se vejde do kapsy, Vám usnadní život!. MQS je nástroj, který Vám umožní spravovat nejen MikroTik zařízení z Vašeho smartphone přes WiFi.

MQS lze napájet z power banky nebo USB nabíječky. Zařízení disponuje funkcí PoE OUT pro napájení spravovaného zařízení - nepotřebujete tak elektřinu v místě instalace, abyste mohli provádět konfiguraci, opravu nebo údržbu.

Už žádné šplhání a balancování na stožáru s notebookem - stačí mít v kapse MQS. Odpojte kabel z Vašeho zařízení, připojte MQS a nastavujte bezdrátově ze svého mobilního zařízení.

Užitečné odkazy:


Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.