Tento e-shop je nyní na prodej. V případě zájmu a pro více informací pište na info@gruso.cz.
Mini kultivátor TORNADICA

Mini kultivátor TORNADICA

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2531973 | CZ distribuce
Mini kultivátor TORNADICA Zbavte se snadno a rychle plevele na špatně dostupných místech vaší zahrady. S mini verzí kultivátoru Tornadica provzdušníte půdu, odstaníte plevel i vyhloubíte jamku pro sázení. Vše bez ohýbání a namáhání páteře. I vy se těšíte, co vám letos vyroste na zahrádce jen do té chvíle, než si…
Momentálně nedostupné

Popis

Mini kultivátor TORNADICA
Zbavte se snadno a rychle plevele na špatně dostupných místech vaší zahrady. S mini verzí kultivátoru Tornadica provzdušníte půdu, odstaníte plevel i vyhloubíte jamku pro sázení. Vše bez ohýbání a namáhání páteře. I vy se těšíte, co vám letos vyroste na zahrádce jen do té chvíle, než si vzpomenete na tu dřinu a bolesti zad? Zahradničit můžete i bez zbytečného ohýbání, klečení a vstávání. Vyzkoušejte šikovného pomocníka Tornadica Mini, který vám usnadní sázení a vybírání plevele. Mini kultivátor si okamžitě oblíbíte. Spirálové hroty se snadno zavrtají do půdy, vyberou ji, provzdušní a vytáhnou plevel. Tak vám pomohou snadno zasadit nové rostlinky. Je to rychlé a jednoduché řešení. Už se nemusíte trápit s vytrháváním plevele na kolenou.

Unikátní design kultivátoru Tornadica je osazen spirálovými hroty, které se dostávají do půdy snadněji, než běžné zahradní nářadí. Hroty dlouhé 11 cm jsou vyrobeny z odolné ručně kované oceli. Speciální tvar nepoškodí vaše rostliny a snadno je vytáhne ze země i na těch nejnedostupnějších místech. Inovativní design kultivátoru šetří vaše záda a chrání vás před možným zraněním při práci na zahradě. Tlak se rovnoměrně rozdělí mezi svaly na rukou, zádech i nohách. Kultivátor Mini Tornadica je lehký - váží jen 0,7 kg, takže se s ním dobře pracuje. Délka rukojeti je nastavitelná od 89 cm do 98 cm. S kultivátorem zvládnete odstranit plevel, vytáhnout kořenovou zeleninu bez jejího poškození, uvolnit a provzdušnit půdu i snadno připravit jámu pro sázení nových rostlinek. Díky kompaktní velikosti se dostanete i na špatně dostupná místa, pročistíte půdu a vaše rostliny zůstanou bezpečně na místě.

Vlastnosti:

- Délka: nastavitelná od 89 cm do 98 cm
- Průměr vyhloubené jamky: 8 cm
- Délka spirálových hrotů: 11 cm
- Hmotnost: 0,7 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.