MOLICARE ink.kal.Prem.Extra Plus S 30ks

MOLICARE ink.kal.Prem.Extra Plus S 30ks

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2157714 | CZ distribuce
ARL-MOLICARE ink.kal.Prem.Extra Plus S 30ks Molicare Premium Slip Extra Plus S jsou prodyšné plenkové kalhotky, určené pro denní použití u pacientů trpících středním až těžkým únikem moči nebo stolice. Kalhotky se na těle fixují pomocí lepítek na suchý zip. Velikost S je určena pro obvod boků 60 - 90 cm. Savost 1642 ml. Balení obsahuje 30 kusů…
Momentálně nedostupné

Popis

ARL-MOLICARE ink.kal.Prem.Extra Plus S 30ks

Molicare Premium Slip Extra Plus S jsou prodyšné plenkové kalhotky, určené pro denní použití u pacientů trpících středním až těžkým únikem moči nebo stolice. Kalhotky se na těle fixují pomocí lepítek na suchý zip. Velikost S je určena pro obvod boků 60 - 90 cm. Savost 1642 ml. Balení obsahuje 30 kusů kalhotek.

Podrobný popis výrobku KALHOTKY ABSORPČNÍ MOLICARE PREMIUM 6 KAPEK SMALL BOKY 60-90CM,1643ML,30KS
Kalhotky Molicare Premium Slip Extra Plus jsou jednorázové plenkové klahotky s plně prodyšnými boky a elastickými lepítky, které umožňují snadné a pohodlné nasazení. Ultrajemný a plně prodyšný materiál v oblasti boků umožňuje pokožce dýchat a pomáhá ji tak zachovat zdravou. Antibakteriální povrch s pH 5,5, které je neutrální k pokožce, eliminuje až 99,9 % bakterií. Třívrstevné savé jádro pohlcuje i velké objemy moči, přeměňuje tekutinu na gel a zabraňuje tak jejímu zpětnému prosakování na povrch. Kalhotky Molicare Premium Slip Extra Plus S jsou určeny pro obvod boků 60 - 90 cm. Savost 1642 ml. Vhodné pro ženy i muže, především pro denní nošení. Určeny pro III. stupeň inkontinence (střední až těžký únik moči).
Jak je používat?
Kalhotky na těle zafixujte pomocí pásků se suchým zipem. Pásky lze opakovaně rozepnout a zapnout kdekoliv na plence, takže můžete kalhotky pacientovi na těle upravit dle potřeby. Docílíte tak co nejlepší ochrany a vysokého pohodlí. Indikátor vlhkosti Vás informuje, kdy je potřeba kalhotky vyměnit. Použitou pomůcku vyhoďte do koše, nikoliv do toalety. Používejte dle potřeby.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.