Nosič kol Thule ProRide 591

Nosič kol Thule ProRide 591

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2393943 | CZ distribuce
Nosič kol Thule ProRide 591 Lehká a elegantní hliníková konstrukce. Držák rámu a žlábek pro pláště jsou vyrobeny tak, aby kolo automaticky správně umístily. Kola jsou automaticky opřena o samonastavovací držák rámu. Veškeré upevnění kola lze provést pohodlně ve výšce střechy vozu, otočením kolečka jednou rukou.
Cena s DPH2 915,– 
Cena bez DPH2 409,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 23.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 24.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Nosič kol Thule ProRide 591
Lehká a elegantní hliníková konstrukce. Držák rámu a žlábek pro pláště jsou vyrobeny tak, aby kolo automaticky správně umístily. Kola jsou automaticky opřena o samonastavovací držák rámu. Veškeré upevnění kola lze provést pohodlně ve výšce střechy vozu, otočením kolečka jednou rukou.

Díky rychloupínacím popruhům plášťů pro rychlé a pohodlné nakládání a vykládání kol, které lze nastavit na různou velikost plášťů až do 2,5 palce, budou pláště bezpečně upevněny. Vhodné pro rámy kol až do 100 mm (oválný 80 x 100 mm, kulatý 22 – 80 mm). Lze snadno připevnit na libovolnou stranu střechy auta posunutím držáku rámu na levou nebo pravou stranu.

Tento nosič je předem sestaven, nepotřebujete žádné nástroje. Univerzální rychlé připevnění umožňuje montáž na různé střešní tyče až do šířky 60 mm. Adaptéry do T-drážky (20 x 20 mm) jsou součástí dodávky pro účely montáže nosiče přímo na T-drážky střešních tyčí. Uzamykatelné – kolo k nosiči, nosič k nosiči nákladu. Zámky jsou součástí produktu.

Kompatibilní se systémem jednoho klíče. S tímto příslušenstvím můžete vyměnit zámky a používat jeden klíč pro všechny produkty Thule. Splňuje standard CityCrash.

Vlastnosti:

Max. počet kol: 1
Nostnost (kg): 20
Upevnění kola: Rám/kolo
Pro rámy rozměrů (mm): O průměru až 100
Pro kola všech rozměrů
Samonastavovací držák rámu: ano
Nastavitelné rychloupínací popruhy pro kola: ano
Zámek pro uchycení kola k nosiči: ano
Zámek pro uchycení kola nosiče: ke střešnímu nosiči
Montáž na pravou nebo levou stranu: ano
Montáž na hliníkové tyče stř. nosiče: ano
Montáž na klasické černé tyče: ano

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.