Objektiv Tamron SP 45mm F/ 1.8 Di VC USD pro Canon DEMO

Záruka: 24 měsíců | PN: F013E DEMO | Kód: 2236425 | CZ distribuce
Tento model sloužil jako výstavní kus na veletrzích a výstavách. Objektiv je plně funkční s platnou 5 letou zárukou v kompletním balení, nepoškozený. První standardní vysokorychlostní 45mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností a stabilizací obrazu VC ve formátu full frame nabízí jedinečný pohled s podstatně kratší minimální…
Momentálně nedostupné

Popis

Tento model sloužil jako výstavní kus na veletrzích a výstavách. Objektiv je plně funkční s platnou 5 letou zárukou v kompletním balení, nepoškozený.

První standardnívysokorychlostní 45mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností a stabilizací obrazu VC ve formátu full frame nabízí jedinečný pohled s podstatně kratší minimální zaostřovací vzdáleností.Objektiv Tamron SP 45mms vysokou světelnostíF/1.8nabízí vynikající zobrazovací výkon, kratší minimální zaostřovací vzdálenost a mechanismus stabilizace obrazu VC.

Svoboda ve fotografování z ruky

Za šera nebo ve slabě osvětlené místnosti je výrazně rozšířena redukce otřesů fotoaparátu, ke kterým často dochází za špatných světelných podmínek v důsledku delších časů závěrky.

Minimální zaostřovací vzdálenost 0,29 m (11.4")

Minimální zaostřovací vzdálenost je pouhých 0.29 m. Tím je docíleno poměru zvětšení 1 : 3,4. Konstrukce plovoucích optických členů (s posunem optických členů) zajišťuje nejlepší zobrazovací výkon. Kvalita obrazu je výborná v celém rozsahu vzdáleností, od nejbližších až po normální.

Optimální relativní osvětlení = žádné temné kouty

Z důvodu nerovnoměrného rozložení světla se na snímcích pořízených některými objektivy s vysokou světelností mohou objevit tmavé rohy nebo vinětace. U tohoto objektivu je celková úroveň osvětlení dobře vyvážená a optimalizovaná i při plně otevřené cloně. Vzhledem k tomu, že i v rozích vzniká dostatečné množství osvětlení, si můžete vychutnat užití plně otevřené clony.

Povrchová úprava eBAND

Obě použité povrchové úpravy, eBAND (Extended Bandwidth & Angular-Dependency) a BBAR (Broad-Band Anti-Reflection), poskytují vynikající antireflexní efekt a jsou aplikovány na povrch primárních členů pro zajištění maximální propustnosti světla. Vnitřní odlesky z povrchu členů, které způsobují nežádoucí záblesky a stíny, jsou redukovány na absolutní minimum.

Povrchová úprava eBAND, hybridní nano-strukturovaná vrstva s extrémně nízkým indexem lomu, v kombinaci s vícevrstvou antireflexní technologií povrchové úpravy účinně snižuje odlesky dopadajícího světla. Toho nelze dosáhnout použitím běžných antireflexních povrchových úprav.

Vysokorychlostní AF s ultrazvukovým ostřícím motorem USD (Ultrasonic Silent Drive)

Rychlého a tichého AF bylo dosaženo integrací USD motoru, který umožňuje mimořádně přesný pohon zaostření s vysokým točivým momentem a zpětnou reakcí. Vzhledem k tomu, že točivý moment USD motoru je generován vlnami ultrazvukových vibrací, je provozní hluk samotného motoru extrémně nízký a prakticky nepostřehnutelný.

Fluorová povrchová úprava na předním členu

Technologie fluorové povrchové úpravy, vyvinuté pro použití v průmyslové optice, byla přizpůsobena fotografickým objektivům. Povrchová úprava, odpuzující vodu a olej, byla nanesena na povrch předního členu, což umožňuje okamžité odstranění nečistot a skvrn. Povrchová úprava poskytuje vysokou úroveň odolnosti, která bude po celá léta udržovat její účinnost.

Konstrukce odolná proti vlhkosti

Těsnění jsou umístěna v oblasti bajonetu a na dalších důležitých místech objektivu, aby se zabránilo pronikání vlhkosti nebo dešťových kapek. Tato vlastnost poskytuje další vrstvu ochrany při venkovním fotografování za nepříznivého počasí.

Kruhová clona pro lepší bokeh

9 lamelová kruhová clona si udržuje téměř kruhový tvar i při zaclonění o dva expoziční stupně z plně otevřené clony. Úžasně vyladěného rozostření v pozadí předmětu lze docílit bez tvorby nežádoucích obrysů tvaru clony.

Kompatibilní s Adobe a Silkypix softwarem

Objektiv je dodávaný s pokročilým editačním softwarem SILKYPIX Developer Studio 4.0, který nabízí možnost korekce různých aberací (příčná barva, zkreslení, relativní osvětlení) na základě optických konstrukčních dat.

Vlastnosti:

Jako mírně širokoúhlý přináší novou fotografickou perspektivu
Reaguje na vaše intuitivní a inspirativní motivy
Poskytuje ekvivalentní ohniskovou vzdálenost 70 mm pro fotoaparáty s APS-C snímačem
I při plně otevřené cloně F/1.8 poskytuje vynikající kvalitu obrazu s maximální korekcí barevné vady
Konstrukce objektivu se skládá z 10 členů v 8 skupinách zahrnující 2 lisované skleněné asférické členy a 1 LD člen (Low Dispersion)
Asférické členy účinně napravují zakřivení pole, aby zajistily rovinnost obrazové roviny, zatímco efektivně kompenzují sférické a komatické aberace k dosažení vynikající rovnoměrnosti v celém rozsahu
LD a XLD skla kompenzují chromatické aberace, které mají tendenci vznikat u objektivů s vysokou světelností
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.