Objektiv Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 pro Canon - DEMO

Objektiv Tamron SP 70-200mm F/ 2.8 Di VC USD G2 pro Canon - DEMO

Záruka: 24 měsíců | PN: A025E_DEMO | Kód: 2236430 | CZ distribuce
Nová generace objektivu Tamron SP 70 – 200 mm F/2.8 Di VC USD G2 (model A025) prošla důkladnou revizí optických, mechanických a elektronických konstrukcí pro zvýšení rychlosti a přesnosti AF, posílení funkce stabilizace obrazu VC (Vibration Compensation) a zkrácení minimální zaostřovací vzdálenosti. Mezi nové funkce patří eBand povrchová…
Momentálně nedostupné

Popis

Nová generace objektivu Tamron SP 70 – 200 mm F/2.8 Di VC USD G2(model A025) prošla důkladnou revizí optických, mechanických a elektronických konstrukcí pro zvýšení rychlosti a přesnosti AF, posílení funkce stabilizace obrazu VC (Vibration Compensation) a zkrácení minimální zaostřovací vzdálenosti.

Mezi nové funkce patříeBand povrchová úprava, konstrukce odolná proti vlhkosti a prachu, fluorová povrchová úprava a kompatibilita s telekonvertory. Konstrukce objektivu je vybavenakovovým tubusempro lepší manipulaci a snadné používání. Výsledkem tohoto dramatického vývoje je model A025 - vysokorychlostní teleobjektiv, který zvyšuje rozsah projevu pro fotografování v širokém spektru žánrů, jako jsou portréty, krajiny, sportovní aktivity a fotožurnalistika.

Vynikající rozlišení a vykreslení kontrastu, krásný bokeh a plná kompatibilita s telekonvertory Tamron

Bokeh byl vylepšen a rozšířen, aby poskytoval špičkové efekty na pozadí v celém rozsahu zoomu. Použití 9ti lamelové kruhové dále bokeh vylepšuje. Optická konstrukce nového A025 se skládá z 23 členů v 17 skupinách. Optimální rozmístění XLD členů s extra nízkým rozptylem světa a LD členů s nízkým rozptylem světla důkladně odstraňuje chromatické aberace, které mají tendenci se objevovat zvláště u vysokorychlostních teleobjektivů v celém rozsahu zoomu.

Zdokonalený systém stabilizace obrazu VC

Stabilizace obrazu VC poskytuje nejvyšší možnosti ve své třídě (stabilizace obrazu s kompenzací snímků až do hodnoty 5 F-Stop vyhovující normě CIPA) a nabízí 3 režimy VC dle konkrétní situace.

Zlepšená rychlost autofokusu a schopnost reagovat


Model A025 je vybaven ultrazvukovým motorem USD (Ultrasonic Silent Drive), jehož vynikající schopnost reagovat zajišťuje přesné vysokorychlostní zaostřování. Dva vyspělé, vysoce výkonné mikropočítače a optimalizace algoritmu zajistilo zvýšení jak zaostřovací rychlosti, tak i přesnosti ve srovnání s objektivem 70 – 200 mm (model A009). Navíc, díky nepřetržitému mechanismu manuálního zaostřování mohou fotografové, kteří fotografují s použitím AF, provádět lehké úpravy pomocí MF bez plýtvání času přepínáním mezi AF a MF tam a zpět.

Kratší minimální zaostřovací vzdálenost


Vylepšení ostřící a zoomovací vačky uvnitř tubusu objektivu snížilo minimální zaostřovací vzdálenost u tohoto nového modelu A025 z 1,3 m na 0,95 m, s maximálním poměrem zvětšení 1 : 6,1. Kratší minimální zaostřovací vzdálenost ve spojení s vynikajícím optickým výkonem umožňuje fotografům dále rozšířit jejich rozsah výrazu.

Optimalizovaná a exkluzivně navržená eBAND povrchová úprava

Nový model SP 70-200mm (A025) je vybaven původní eBAND (Extended Bandwith & Angular-Dependency) povrchovou úpravou, která kombinuje nano-strukturovanou vrstvu s extrémně nízkým indexem lomu s běžnými vícevrstvými povrchovými úpravami. Optimalizovaná a navržená výhradně pro tento nový zoom, eBAND povrchová úprava zajišťuje vynikající antireflexní vlastnosti a účinně snižuje jakýkoliv výskyt záblesků a stínů. Dokonce i při pořizování portrétů v protisvětle tento objektiv poskytuje dokonalý, křišťálově čistý obraz.

Konstrukce odolná proti vlhkosti a prachu

Nový teleobjektiv má konstrukci odolnou proti vlhkosti a prachu. Díky speciálním tmelům, které jsou použity u každého spoje a švu, je tato konstrukce ideální pro použití při venkovním fotografování. Ve srovnání s běžnými konstrukcemi odolnými proti vlhkosti a prachu, tmelová hmota pomáhá zabránit vniknutí případných nečistot, prachu nebo vodních kapek.

Fluorová povrchová úprava pro posílení ochrany

Vrchní plocha členu objektivu je potažena ochrannou sloučeninou fluoru, která odpuzuje vodu a olej. Povrch objektivu se snadněji čistí a není tak citlivý vůči škodlivým účinkům nečistot, prachu, vlhkosti a otisků prstů.

Lehký a snadno uchopitelný stativový závit kompatibilní s rychloupínacími destičkami Arca-Swiss

Nově strukturovaný grip a stylový Arca-Swiss stativový závit zvyšuje rychlost a obsluhu objektivu. Vzhledem k tomu, že je stativový závit vyrobený z lehkého hořčíku, je mnohem lepší na manipulaci a nošení.

Kompatibilní s konzolí TAMRON TAP-in

Můžete aktualizovat firmware, přizpůsobit pozici autofokusu a upravit mechanické nastavení a preference objektivu 70 – 200 mm pouhým připojením ke konzoli TAMRON TAP-in a jejím připojením k PC pomocí USB.

Vyrobený s důkladnou pozorností k detailům

Zejména pro řadu SP objektivů, Tamron zavedl důslednou konstrukci a standardy kvality. Tyto normy se vztahují nejen na optickou konstrukci, mechanickou konstrukci a kosmetický vzhled, ale i na oblasti jako je odolnost a vylepšení výrobku v různých jednotlivých funkcích. Tamron důkladně zhodnotil všechny konstrukční a výrobní procesy s cílem nabídnout své výrobky s ještě vyšší úrovní přesnosti a kvality.

Specifikace:

Ohnisková vzdálenost: 70 - 200 mm
Světelnost: F/2.8
Konstrukce objektivu: 23 členů v 17 skupinách
Minimální zaostřovací vzdálenost: 95 cm
Velikost filtru: 77 mm
Délka: 193,8 mm
Váha: 1 500 g
Lamely clony: 9
Balení obsahuje: sluneční clona, přední krytka, zadní krytka, pouzdro, odnímatelný stativový závit
Typ bajonetu: Canon
Vhodný pro žánr: portréty, krajiny, sportovní aktivity, žurnalistika
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.