Obojek Alcott reflexní pro psy, Martingale, černý, velikost L

Obojek Alcott reflexní pro psy, Martingale, černý, velikost L

Záruka: 24 měsíců | PN: AC-05401 | Kód: 1505512 | CZ distribuce
Obojek série Martingale velikosti L světoznámé značky Alcott nabízí pohodlnější řešení než tradiční obojky. Část popruhu kolem D-kroužku se totiž sama utáhne při zatáhnutí za vodítko. Vy tak jen jednoduše přicvaknete vodítko na D-kroužek a obojek se automaticky přizpůsobuje tahu. Útěkáři pozor Tento přizpůsobivý systém je…
Momentálně nedostupné

Popis

Obojek série MartingalevelikostiLsvětoznámé značkyAlcottnabízípohodlnější řešenínež tradiční obojky. Část popruhukolem D-kroužkuse totižsama utáhnepři zatáhnutí za vodítko. Vy tak jenjednoduše přicvaknete vodítkona D-kroužek a obojek seautomaticky přizpůsobuje tahu.
Obojek Alcott reflexní pro psy, Martingale
Útěkáři pozor

Tento přizpůsobivýsystém je perfektním řešenímpro mistryútěkůa takzvanévzpouzeče. A nezáleží na tom, proč se váš pes rozhodl, žeza vámi prostě nepůjde. Ať užna veterině,kolem plotuštěkajícího psanebo protože přes uliciběží zajíc. Obojek vševyřeší za vása vašeho miláčkautéci nenechá.

Sportem ku zdraví

Tentosofistikovaný způsob adaptaceobojku oceníte ipři sportování.Na kole, koloběžce i při běhuje důležité, aby pes zůstal u vás.V krizových situacích mají ovšem naši miláčkovétendence spíše brzdit a z vodítek se vyvlékat.Tento skvělý obojekpracuje za vása dává psovimalou šanci pro hloupá rozhodnutí.

Elegantní design

Obojek málesklou nylonovou povrchovou úpravu.Černá tak vypadáopravdu stylově.Každá velikost (S, M, L) je na délkučástečně nastavitelná.Obojek doplňujeneoprenové polstrování a reflexní prvky(prošívání po celé délce).

Vlastnosti:

D-kroužek pro snazší uchycení vodítka
Samoutahovací část pro zabránění útěku
Obojek reaguje na tah vodítka
Lesklý černý look s reflexním prošíváním

Specifikace:

Značka: Alcott
Uchycení: D-kroužek
Stahovací: Ano
Materiál: nylon, neopren
Velikost: L
Barva: černá
Hmotnost: 100 g

Rozměry:

Šířka: 2,5 cm (1 ")
Délka: 45,7 - 66 cm (18 - 26 ")
Balení (Š x V x H): 24,6 x 4,3 x 4,6 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.