Ochranný potah Karlie-Flamingo do auta černý 162x132cm

Ochranný potah Karlie-Flamingo do auta černý 162x132cm

Záruka: 24 měsíců | PN: KF-68080 | Kód: 1505527 | CZ distribuce
Ochranný potah na zadní autosedačku značky Karlie-Flamingo zaručí, že již nikdy nebudete muset čistit celé auto kvůli jedné procházce. Svými rozměry 162 x 132 cm pokryje s přehledem celou zadní sedačli , a to včetně přesahu směrem k předním sedačkám. Vedle vašeho miláčka tak můžou sedět další cestující, aniž by se od něj ušpinili.
Cena s DPH732,– 
Cena bez DPH605,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 28.5.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 29.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Ochranný potah na zadní autosedačkuznačkyKarlie-Flamingozaručí, že již nikdy nebudetemuset čistit celé autokvůli jedné procházce. Svými rozměry162 x 132 cmpokryjes přehledemcelou zadní sedačli, a to včetněpřesahu směremk předním sedačkám.Vedlevašeho miláčka tak můžousedět další cestující,aniž by se od něj ušpinili.
Ochranný potah Karlie-Flamingo
Potah funguje jakoochranná vrstvaa díkynepromokavému provedeníse neskutečněpohodlně čistí.Blátivé a mokré procházkyjiž nebudou vzbuzovat u páníčků hrůzu.Užijte si společně strávený časbez zbytečných starostí.

Univerzálnost

Velikost potahubyla speciálně vybraná tak, aby bylvhodný pro většinu standardníchmotorových vozidel. Jednoduše jejnavlékněte kolem opěrekhlavy.Přesah na přední sedačkuzaručuje, že ani tato část auta nebude chlupatá a špinavá.

Snadné čištění

Přilehkém zašpiněnístačí potahvyklepat.Pokud však doznávětší úhonya suché čištění nebude stačit, prostě jejstejně jednoduše otřete mokrým hadříkem.Celý potah se snadnosloží do kompaktního balíčku,pokud jej zrovna nepoužíváte.

Vlastnosti:

Střih přesně sedne do většiny automobilů
Nepromokavý kvalitní materiál
Snadno očistěte vlhkým hadříkem

Specifikace:

Značka: Karlie-Flamingo
Určení: ochrana zadní autosedačky
Velikost sedačky: vhodné pro většinu klasických sedadel
Barva: černá
Velikost (Š x D): 162 x 132 cm

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.