Ochranný potah Karlie-Flamingo předního sedadla 130x70cm

Ochranný potah Karlie-Flamingo předního sedadla 130x70cm

Záruka: 24 měsíců | PN: KF-31497 | Kód: 1505538 | CZ distribuce
Ochranný potah na přední autosedačku značky Karlie-Flamingo zaručí, že již nikdy nebudete muset čistit celé auto kvůli jedné procházce. Svými rozměry 70 x 130 cm pokryje s přehledem celé sedadlo , a to včetně přesahů směrem dolů ze sedačky. Nebude tak vadit, když se váš pes rozhodne seskočit a znovu vylézt nahoru. Potah…
Cena s DPH565,– 
Cena s DPH pro registrované559,– Kč
Cena bez DPH467,– Kč
Skladem
Doprava od 54 Kč
 Přepravní službou již 27.6.od 99 Kč
 Na výdejním místě již 28.6.od 65 Kč
ks

Popis

Ochranný potah na přední autosedačkuznačkyKarlie-Flamingozaručí, že již nikdy nebudetemuset čistit celé autokvůli jedné procházce. Svými rozměry70 x 130 cmpokryjes přehledemcelé sedadlo, a to včetněpřesahů směrem dolůze sedačky. Nebude tak vadit, když se váš pesrozhodne seskočit a znovu vyléztnahoru.

Ochranný potah Karlie-Flamingo předního sedadla

Potah funguje jakoochranná vrstvaa díkynepromokavému provedení nylonuje čištění neskutečněpohodlné.Blátivé a mokré procházkyjiž nebudou vzbuzovat u páníčků hrůzu.Užijte si společně strávený časbez zbytečných starostí.

Univerzálnost

Velikost povlakubyla speciálně vybraná tak, aby bylvhodný pro většinu standardních sedadelv motorových vozidlech. Jednoduše jejnavlékněte na opěrkuhlavy a horní část sedačky.Perfektní střihzaručuje, žev dolní částijej jen snadnopřetáhnetepřes okraj.

Snadné čištění

Přilehkém zašpiněnístačí potahvyklepat.Pokud však doznávětší úhonya suché čištění nebude stačit, prostě jejjednoduše setřete vlhkým hadřikem.

Vlastnosti:

Střih přesně sedne na většinu klasických autosedaček
Protiskluzová úprava a přitom komfort povrchu
Nepromokavý kvalitní materiál
Praktické kapsy na vodítko a hračky

Specifikace:

Značka: Karlie-Flamingo
Určení: ochrana přední autosedačky
Velikost sedačky: vhodné pro většinu klasických sedadel
Barva: černá
Materiál: nylon
Velikost (Š x D): 70 x 130 cm