Ochranný potah Pet Rebellion na sedadlo, 57x140cm

Ochranný potah Pet Rebellion na sedadlo, 57x140cm

Záruka: 24 měsíců | PN: BG-PR-571490 | Kód: 1505542 | CZ distribuce
Ochranný potah na autosedačku značky Pet Rebellion zaručí, že již nikdy nebudete muset čistit celé auto kvůli jedné procházce. Svými rozměry 57 x 140 cm pokryje s přehledem celé sedadlo , a to včetně přesahu směrem dolů ze sedačky. Nebude tak vadit, když se váš pes rozhodne seskočit a znovu vylézt nahoru. Se zadními línými hrabavými…
Momentálně nedostupné

Popis

Ochranný potah na autosedačkuznačkyPet Rebellionzaručí, že již nikdy nebudetemuset čistit celé autokvůli jedné procházce. Svými rozměry57 x 140 cmpokryjes přehledemcelé sedadlo, a to včetněpřesahu směrem dolůze sedačky. Nebude tak vadit, když se váš pesrozhodne seskočit a znovu vyléztnahoru.Sezadními línými hrabavýmipacičkami se počítá.

Ochranný potah Pet Rebellion na sedadlo

Potah funguje jakoochranná vrstvaa díkyluxusnímu provedení vyššího vlasujako u koberců je neskutečněpohodlný. Mazlíčci jej budou k sezení či leženímilovat.Blátivé a mokré procházkyjiž nebudou vzbuzovat u páníčků hrůzu.Užijte si společně strávený časbez zbytečných starostí.

Univerzálnost

Velikost koberečkubyla speciálně vybraná tak, aby bylvhodný pro většinu standardních sedadelv motorových vozidlech. Jednoduše jejnavlékněte kolem opěrkyhlavy.Perfektní střihzaručuje, žepřístup k zarážce bezpečnostního pásuzůstanena dosah.

Snadné čištění

Přilehkém zašpiněnístačí potahvyklepat.Pokud však doznávětší úhonya suché čištění nebude stačit, prostě jejstejně jednoduše sundejtea vhoďtedo pračky.Ta vykonápráci za vás.Je konecohnutým zádům nad autosedačkoupři úklidu.Vlastnosti:

Střih přesně sedne na většinu klasických autosedaček
Protiskluzová úprava a přitom komfort povrchu
Savý kvalitní materiál s vyšším vlasem
Perte jednoduše v pračce
Pet Rebellion byla odměněna prestižním oceněním PetQuip Awards

Specifikace:

Značka: Pet Rebellion
Určení: ochrana autosedačky
Velikost sedačky: vhodné pro většinu klasických sedadel
Barva: šedá / černá
Velikost (Š x D): 57 x 140 cm

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.