OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xST

OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xST

Záruka: 24 měsíců | PN: OPC-12STSBK | Kód: 2136782 | CZ distribuce
OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xST Spojky: ST/ST single-mode - najdete pod kódem 10101222 ST/ST multi-mode - najdete pod kódem 1045720 záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030032
Momentálně nedostupné

Popis

OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xST

Spojky:

  • ST/ST single-mode - najdete pod kódem 10101222
  • ST/ST multi-mode - najdete pod kódem 1045720
  • záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030032

Příslušenství

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.