OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xST

OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xST

Záruka: 24 měsíců | PN: OPC-24STSBK | Kód: 2136783 | CZ distribuce
OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xST Spojky: ST/ST single-mode - najdete pod kódem 10101222 ST/ST multi-mode - najdete pod kódem 1045720 záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030032
Cena s DPH139,– 
Cena bez DPH115,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 23.7.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 24.7.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xST

Spojky:

  • ST/ST single-mode - najdete pod kódem 10101222
  • ST/ST multi-mode - najdete pod kódem 1045720
  • záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030032

Příslušenství

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.