Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 MM 5m OM3

Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 MM 5m OM3

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2454737 | CZ distribuce
OPTIX SC-SC Optický patch cord, LSZH Plášť (LS0H) TECHNICKÉ PARAMETRY *Typ vlákna: 50/125 µm OM3 *Délka kabelu: 5 m *Konektor 1: SC duplex *Konektor 2: SC duplex
Cena s DPH430,– 
Cena s DPH pro registrované403,– Kč
Cena bez DPH355,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 17.10.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 18.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

OPTIX SC-SC Optický patch cord, LSZH Plášť (LS0H)

TECHNICKÉ PARAMETRY
*Typ vlákna: 50/125 µm OM3
*Délka kabelu: 5 m
*Konektor 1: SC duplex
*Konektor 2: SC duplex
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.