Pařeniště G21 GA11 - 150 x 75 x 52 cm

Pařeniště G21 GA11 - 150 x 75 x 52 cm

Záruka: 24 měsíců | PN: G3002B | Kód: 2212383 | CZ distribuce
Máte na své zahrádce málo místa na skleník, ale zároveň máte velkou vášeň pro pěstování zeleniny? Značkové pařeniště G21 GA11 vám pomůže změnit vaše sny ve skutečnost. Profík přes tepelnou izolaci Stěny pařeniště jsou vyrobeny z dvoustěnného komůrkového polykarbonátu o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Tak budou vaše rostlinky chráněny…
Momentálně nedostupné

Popis

Máte na své zahrádce málo místa na skleník, ale zároveň máte velkou vášeň pro pěstování zeleniny? Značkovépařeniště G21 GA11vám pomůže změnit vaše sny ve skutečnost.

Profík přes tepelnou izolaci

Stěny pařeniště jsou vyrobeny z dvoustěnného komůrkového polykarbonátu o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Tak budou vaše rostlinky chráněny jak proti jarním přízemním mrazíkům, tak proti polednímu silnému slunečnímu záření. Rostliny nespálí slunce ani mráz a budou mít přesně takové klima, které ke svému zdravému růstu potřebují.

Odolná konstrukce

Konstrukce z eloxovaných hliníkových profilů odolá větru i dešti. Hliníkové profily jsou pevné, takže je jen tak něco neponičí, ale zároveň lehké, proto můžete pařeniště v případě potřeby snadno přemístit.Otevřít a zavřít, jak snadné...


Horní stranu pařeniště lze odklopit. Zároveň můžete poklop vysunout do strany a pařeniště zcela otevřít. Proto se snadno dostanete k rostlinkám při zalévání, při sklizni nebo jiném opečovávání. Pařník můžete kdykoliv vyvětrat a pustit k rostlinám trochu slunce a poté je zase přikrýt a chránit je tak před nočními nízkými teplotami.

Zažijte krásu sklízení vlastní úrody. Vy i vaše rodina to jistě oceníte. A klidně nám dejte vědět, jak vám pěstování v pařeništi G21 jde od ruky, protože zákazník je ten nejcennější kritik.

Specifikace:

Materiál:
Konstrukce: eloxované hliníkové profily
Prosklení: tepelně izolační dvoustěnné komůrkové polykarbonátové desky o tloušťce 4 mm

2 x ventilační výklopné okno
Kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem
Výborné tepelně izolační vlastnosti
Rozměry: 150 x 75 x 52 cm
Hmotnost: 4,5 kg

Rozměry balení: 153 x 78 x 5,5 cm
Hmotnost balení: 5 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.