Pařeniště Greenhouse X085, 69x49x200 cm, folie

Pařeniště Greenhouse X085, 69x49x200 cm, folie

Záruka: 24 měsíců | PN: 2170849 | Kód: 1514432 | CZ distribuce
Hledáte malý fóliovník, který můžete kdykoliv přemístit, který snadno na zimu uklidíte do sklepa či garáže a který spolehlivě ochrání vaši jarní výsadbu před nepříznivými přízemními mrazíky? Vytvořte svým rostlinkám perfektní mikroklima s pomocí zahradního fóliovníku Greenhouse X085 ! Fóliovník s nepromokavým plastovým povrchem je díky…
Momentálně nedostupné

Popis

Hledáte malý fóliovník, který můžete kdykoliv přemístit, který snadno na zimu uklidíte do sklepa či garáže a který spolehlivě ochrání vaši jarní výsadbu před nepříznivými přízemními mrazíky? Vytvořte svým rostlinkám perfektní mikroklima s pomocízahradního fóliovníku Greenhouse X085!

Fóliovník snepromokavým plastovým povrchemje díky svévýšce 200 cm a 4 poličkámskvělým pomocníkem pro pěstování ovoce, zeleniny nebo květin v květináčích. Fóliovník ochrání vaše rostliny před nadměrným slunečním zářením, nadměrným odpařováním závlahy i před nevyzpytatelným jarním počasím.

Postavení fóliovníku je velmi snadné a nezabere mnoho času ani méně zkušeným domácím kutilům. Díky jednoduchémuzasouvacímu systému tyček a plastových spojekpostavíte fóliovník raz dva. Otevírání probíhá pomocí praktickéhozipu, otevřené dveře můžete zajistit pomocí provázku.

Specifikace:


Materiál: fólie, hliník
Rozměry (Š x V x H): 69 x 200 x 49 cm
Barva: zelená
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.