Parní hrnec XAVAX do mikrovlnné trouby 4 l

Parní hrnec XAVAX do mikrovlnné trouby 4 l

Záruka: 24 měsíců | PN: 111485 | Kód: 1180807 | CZ distribuce
Hledáte jednoduchý způsob, jak snadno a rychle uvařit zdravé jídlo pro celou rodinu a přitom nepoužít ani kapku oleje ? Pak se seznamte s parním hrncem XAVAX , s jehož pomocí připravíte chutné dušené jídlo v mikrovlnné troubě doslova za pár minut. Parní hrnec o objemu 4 l vám pomůže s šetrnou přípravou jídel, díky které zachováte…
Cena s DPH835,– 
Cena bez DPH690,– Kč
Skladem
Doprava od 54 Kč
 Přepravní službou již 18.10.od 99 Kč
 Na výdejním místě již 19.10.od 80 Kč
ks

Popis

Hledáte jednoduchý způsob, jak snadno a rychle uvařit zdravé jídlo pro celou rodinu a přitomnepoužít ani kapku oleje? Pak se seznamte sparním hrncem XAVAX, s jehož pomocí připravíte chutné dušené jídlo v mikrovlnné troubě doslova za pár minut.

Parní hrnec oobjemu 4 lvám pomůže s šetrnou přípravou jídel, díky které zachováte v potravinách maximální množství vitamínů, minerálů a především chuti. Tento pomocník je ideální pro přípravu masa, ryb, zeleniny, brambor a dalších oblíbených jídel.

Jak na to?


Hrnec se skládá ze tří částí a víka. Do spodní nádoby nalijte vodu. Do prostřední perforované části vložte brambory, chřest, či jinou přílohu k masu. A do horní perforované nádoby vložte rybu, plátky masa, špízy, apod. Pak už jen zavřete hrnec víkem, vložte ho do mikrovlnné trouby a nastavte ji na 800 W a 15 – 30 minut (podle připravovaných surovin). Po vyjmutí z mikrovlnné trouby nechte jídlo chvíli odpočinout. Dobrou chuť!Specifikace:

Materiál: PP (polypropylen)
Objem: 4 l
Tepelná odolnost: -18 ° C až + 140 ° C
Vhodné pro vaření v mikrovlnce do výkonu 800 W / 140 °C
vhodné pro mytí v myčce nádobí do teploty 45 °C
Odolné vůči nízkým teplotám do -18 °C
Odolné vůči rozbití
Nepřenáší zápach ani chuť
Rozměry (Š x V x H): 22 x 13,5 x 26,5 cm