PC - Call of Duty: Black Ops 4 PRO
PC - Call of Duty: Black Ops 4 PRO

PC - Call of Duty: Black Ops 4 PRO

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2012518 | CZ distribuce
Pro Edition obsahuje: *Hru Call of Duty: Black Ops 4 *Black Ops Pass pro přístup k dodatečnému obsahu *Steelbook *Víčko *10 nášivek *3 sběratelské karty Zombies *1100 Call of Duty bodů *C.O.D.E. Calling kartu Black Ops jsou zpět! A společně s nimi rychlý multiplayer a zatím největší zombie dobrodružství v historii série. Nemrtváky si budeš moci…
Momentálně nedostupné

Popis

Pro Edition obsahuje:

*Hru Call of Duty: Black Ops 4
*Black Ops Pass pro přístup k dodatečnému obsahu
*Steelbook
*Víčko
*10 nášivek
*3 sběratelské karty Zombies
*1100 Call of Duty bodů
*C.O.D.E. Calling kartu

Black Ops jsou zpět! A společně s nimi rychlý multiplayer a zatím největší zombie dobrodružství v historii série. Nemrtváky si budeš moci užít ve třech dobrodružstvích a do výčtu nechybí ani Battle Royale mód nazvaný Blackout, v němž na tebe čeká vůbec největší mapa v historii série Call of Duty.

Zombie mód dostává vzpruhu
Čeká na tebe dosud nejrozsáhlejší zombie mód, který se kdy v Call of Duty objevil. 3 rozsáhlá dobrodružství plná nemrtváků, kterým se zamlouvá tvá šedá kůra mozková. Dokážete s přáteli čelit této hrozbě?

Battle Royale připraveno
V současnosti nesmírně populární mód Battle Royale se představí rovněž, a to v podobě Blackout, v němž se utkáš o přežití na zemi, ve vzduchu a na moři na dosud největší mapě v historii série.

Herní obsah:

*Black Ops po čtvrté: Užij si spoustu zábavy v klasickém multiplayeru série. Rychlá akce, uzavřené mapy a frenetické přestřelky, které ti nedají ani na chvilku vydechnout.

*Futuristická výbava - Pro likvidaci nepřátel využij zbraně a výbavu budoucnosti. Obří silová brnění, zbraně s laserovými zaměřovači a spousta dalších vychytávek.

*Battle Royale mód V Blackoutu zabojuješ o přežití na dosud největší mapě v historii série. Bojovat budeš na zemi, na vodě i ve vzduchu a tvým cílem je jediné - zůstat na živu jako poslední.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.