PC - Child of Light + Valiant Hearts

PC - Child of Light + Valiant Hearts

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2213595 | CZ distribuce
Dvě jednohubky Ubisoftu, které se povedly a oblíbili si je hráči na ostatních platformách. Child of Light je malovaná RPG plošinovka, soustředí se na mladou dívku jménem Aurora, která se probouzí v pohádkové zemi Lemuria. Aby se vrátila domů, musí bojovat proti temným bytostem královny noci. Ta ukradla slunce, měsíc a hvězdy. V sázce je nejen…
Cena s DPH981,– 
Cena s DPH pro registrované944,– Kč
Cena bez DPH811,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 25.4.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 26.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Dvě jednohubky Ubisoftu, které se povedly a oblíbili si je hráči na ostatních platformách.

Child of Light je malovaná RPG plošinovka, soustředí se na mladou dívku jménem Aurora, která se probouzí v pohádkové zemi Lemuria. Aby se vrátila domů, musí bojovat proti temným bytostem královny noci. Ta ukradla slunce, měsíc a hvězdy. V sázce je nejen osud království Lemuria, ale i život Aurory.

Valiant Hearts: The Great War považuje Martin Cvrček za velmi kvalitní a originální počin, jehož hratelnost však viditelně ustupuje před vyprávěním příběhu, atmosférou a snahou o dojetí i toho nejtvrdšího srdce. Může se tedy klidně zařadit mezi ten typ titulů, které jsou spíše umělecké dílo než plnohodnotná hra.Sympatický a dojemný příběh, fantastické grafické ztvárnění, většinou solidní hratelnost a skvělé ozvučení.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.