Philips HR7627 kuchyňský robot
Philips HR7627 kuchyňský robotPhilips HR7627 kuchyňský robotPhilips HR7627 kuchyňský robot

Philips HR7627 kuchyňský robot

Záruka: 24 měsíců | PN: HR7627/00 | Kód: 2331356 | CZ distribuce
Philips HR7627-00 je kompaktní kuchyňský robot se širokým příslušenstvím pro přípravu chutných domácích pokrmů. Technologie PowerChop kombinuje tvar čepele, krájecí úhel a vnitřní mísu pro dokonalé výsledky sekání měkkých i tvrdých ingrediencí a přípravu těsta. Ostrá a silná čepel z nerezové oceli ve tvaru písmene S si bez problému poradí s tvrdou…
Cena s DPH1 420,– 
Cena s DPH pro registrované1 400,– Kč
Cena bez DPH1 174,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.5.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 30.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Philips HR7627-00 je kompaktní kuchyňský robot se širokým příslušenstvím pro přípravu chutných domácích pokrmů. Technologie PowerChop kombinuje tvar čepele, krájecí úhel a vnitřní mísu pro dokonalé výsledky sekání měkkých i tvrdých ingrediencí a přípravu těsta. Ostrá a silná čepel z nerezové oceli ve tvaru písmene S si bez problému poradí s tvrdou zeleninou, ořechy i masem. Přístroj pohání 650W motor pro silný výkon a kontrolu nad přípravou Vašich oblíbených receptů.

K dispozici jsou 2 nastavení rychlosti a pulzní režim - nižší rychlost je vhodná pro šlehání krémů a výrobu těsta, vyšší rychlost pro sekání zeleniny, masa a přípravu polévek a pulzní režim zajistí bezchybné promíchání. Díky většímu otvoru pro vkládání surovin ušetříte čas ručním krájením. Široká škála kvalitních disků z nerezové oceli Vám umožní 15 různých možností přípravy od krájení přes strouhání až po tvorbu emulze. Sestavení a výměna nástavců zabere minimum času díky jednoduchému systému zacvaknutí. Velká 2,1l nádoba s pracovní kapacitou 1,5l vystačí například až na 5 porcí polévky. Veškeré příslušenství lze pro snadnou údržbu mýt v myčce.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.