Philips HR7627 kuchyňský robot
Philips HR7627 kuchyňský robotPhilips HR7627 kuchyňský robotPhilips HR7627 kuchyňský robot

Philips HR7627 kuchyňský robot

Záruka: 24 měsíců | PN: HR7627/00 | Kód: 2331356 | CZ distribuce
Philips HR7627-00 je kompaktní kuchyňský robot se širokým příslušenstvím pro přípravu chutných domácích pokrmů. Technologie PowerChop kombinuje tvar čepele, krájecí úhel a vnitřní mísu pro dokonalé výsledky sekání měkkých i tvrdých ingrediencí a přípravu těsta. Ostrá a silná čepel z nerezové oceli ve tvaru písmene S si bez problému poradí s tvrdou…
Momentálně nedostupné

Popis

Philips HR7627-00 je kompaktní kuchyňský robot se širokým příslušenstvím pro přípravu chutných domácích pokrmů. Technologie PowerChop kombinuje tvar čepele, krájecí úhel a vnitřní mísu pro dokonalé výsledky sekání měkkých i tvrdých ingrediencí a přípravu těsta. Ostrá a silná čepel z nerezové oceli ve tvaru písmene S si bez problému poradí s tvrdou zeleninou, ořechy i masem. Přístroj pohání 650W motor pro silný výkon a kontrolu nad přípravou Vašich oblíbených receptů.

K dispozici jsou 2 nastavení rychlosti a pulzní režim - nižší rychlost je vhodná pro šlehání krémů a výrobu těsta, vyšší rychlost pro sekání zeleniny, masa a přípravu polévek a pulzní režim zajistí bezchybné promíchání. Díky většímu otvoru pro vkládání surovin ušetříte čas ručním krájením. Široká škála kvalitních disků z nerezové oceli Vám umožní 15 různých možností přípravy od krájení přes strouhání až po tvorbu emulze. Sestavení a výměna nástavců zabere minimum času díky jednoduchému systému zacvaknutí. Velká 2,1l nádoba s pracovní kapacitou 1,5l vystačí například až na 5 porcí polévky. Veškeré příslušenství lze pro snadnou údržbu mýt v myčce.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.