Philips MG3740/15 Multigroom series 3000zastřihovač

Philips MG3740/15 Multigroom series 3000zastřihovač

Záruka: 24 měsíců | PN: PHIL-MG3740/15 | Kód: 2209015 | CZ distribuce
Popis produktu Zkroťte svůj účes, tvarujte vousy nebo odstraňte nežádoucí chloupky. To vše pouhým jedním přístrojem. Za pomoci hned devíti různých nástavců bude péče o tvář a vlasy opravdu snadným úkolem. V balení naleznete několik nástavců na úpravu vlasů i vousů v různých délkách střihu. Kvalitní ocelové břity se při používání o sebe lehce třou…
Momentálně nedostupné

Popis

Popis produktu
Zkroťte svůj účes, tvarujte vousy nebo odstraňte nežádoucí chloupky. To vše pouhým jedním přístrojem. Za pomoci hned devíti různých nástavců bude péče o tvář a vlasy opravdu snadným úkolem. V balení naleznete několik nástavců na úpravu vlasů i vousů v různých délkách střihu. Kvalitní ocelové břity se při používání o sebe lehce třou a sami se tak ostří. Dokonalých výsledků tak dosáhnete jak při prvním použití, tak i po letech. Další předností je výdrž. Na jediné nabití dostanete k dispozici až 60 minut nepřetržitého provozu. Všechny části zastřihovače se snadno čistí a udržují. Na cesty se bude hodit praktické cestovní pouzdro, kam přístroj i se všemi nástavci bezpečně uložíte.

Mnoho možností pro úpravu vzhledu
Upravujte svůj vzhled podle nálady. Díky tomuto multifunkčnímu zastřihovači se stane péče o váš vzhled mnohem pohodlnější a rychlejší. Za pomoci devíti různých nástavců budete schopni perfektně zkrotit vousy, vlasy i nežádoucí chloupky v nose a uších. V balení tedy naleznete tři nástavce na vlasy pro délky 9, 12 a 16 mm, nastavitelný nástavec na vousy (3-7 mm), dva nástavce pro úpravu strniště, nástavec pro odstranění chloupků a dva nástavce pro doladění a finální úpravu vzhledu.

Břity se schopností samoostření
Perfektní zastřižení i po několika letech používání? Ano! Díky důmyslnému systému samoostření břitů dosáhnete i po delší době používání stejných výsledků jako při prvním použití. Kvalitní břity z oceli jsou nastaveny tak, aby o sebe při používání lehce třely a tím se neustále udržovaly perfektně ostré. Spolehněte se na kvalitu péče o vaše vousy i vlasy kdykoliv.

Slušná výdrž
Multifunkční zastřihovač dokáže vykonávat své perfektní služby bez nutnosti kabelového napájení. Nabitím zařízení získáte až jednu hodinu nepřetržitého provozu. Za tuto dobu stihnete pohodlně vyladit váš sestřih i strniště. Pro běžné zkrácení strniště můžete strojek na jedno nabití používat i několik dní.

Opravdu snadná údržba
Díky velmi snadnému mechanismu výměny nástavců bude i jejich čištění po každém použití extrémně jednoduché a rychlé. Stačí jedním stiskem odpojit, opláchnout pod proudem tekoucí vody, osušit a máte uklizeno. Díky možnosti oplachu vodou budou břity vždy čisté a připraveny k dalšímu použití.

Praktické pouzdro na cesty
Pečujte o svůj vzhled kdekoliv. Součástí balení je i velmi praktické cestovní pouzdro, kam pohodlně uložíte jak samotný strojek, tak i všechny jeho doplňující nástavce. Vše je bezpečně uloženo a chráněno před mechanickým poškozením.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.