Příčníky Menabo ALU-BRIO zamykací 1200mm

Příčníky Menabo ALU-BRIO zamykací 1200mm

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2418722 | CZ distribuce
Příčníky Menabo ALU-BRIO zamykací 1200mm Střešní nosič příčník ALU-BRIO zam.1200mm, MENABO Možnost využití pryžovou lištou zakrývatelné drážky na horní i spodní straně nosiče pro montáž nosičů a střešních boxů pomocí T-šroubů Menabo nebo montáž pomocí klasických U-profilů a matic. TÜV jako inspekční…
Momentálně nedostupné

Popis

Příčníky Menabo ALU-BRIO zamykací 1200mm
Střešní nosič příčník ALU-BRIO zam.1200mm, MENABO

Možnost využití pryžovou lištou zakrývatelné drážky na horní i spodní straně nosiče pro montáž nosičů a střešních boxů pomocí T-šroubů Menabo nebo montáž pomocí klasických U-profilů a matic. TÜV jako inspekční a certifikační orgán provádí celý komplex technických, inženýrských, zkušebních, poradenských, verifikačních a certifikačních činností, směřujících k zajištění bezpečnosti výrobků, technických zařízení, jejich částí a materiálů, a to v různých technologických oborech. U výrobků označených tímto certifikátem je zajištěno kvalitní zpracování dle nejpřísnějších (většinou německých) norem, bezpečné používání dle posledních norem bezpečnosti práce a ostatní.

Specifikace:

Barva aluminium
Uzamykatelný
Odolná aluminiová konstrukce s vysokou pevností a nízkou hmotností
Posuvné boční úchyty
Vhodný na téměř všechny typy podélných střešních nosičů
Certifikát kvality GS/TÜV
Možnost montáže na podélné střešní nosiče (hagusy) - trojúhelníkové max. 45 × 60mm / kulaté max. 45mm / oválné max. 50 × 40mm (šířka × výška)
Nosnost 90 kg
Hmotnost sady 3,2 kg
Montáž pomocí přiloženého imbusového klíče

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.