Příčníky Thule SmartRack 794

Příčníky Thule SmartRack 794

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2204084 | CZ distribuce
Příčníky Thule SmartRack 794 Střešní nosič Thule Smart Rack 794 je kompletní střešní nosič vybraný pro tento typ vozu. Jedná se o základní cenově výhodný, avšak kvalitní střešní nosič značky Thule určený pro vozidla s předinstalovanými podélníky. Je určen pro většinu podélníků o rozměrech 22-55 mm. Nosič je…
Momentálně nedostupné

Popis

Příčníky Thule SmartRack 794
Střešní nosič Thule Smart Rack 794 je kompletní střešní nosič vybraný pro tento typ vozu. Jedná se o základní cenově výhodný, avšak kvalitní střešní nosič značky Thule určený pro vozidla s předinstalovanými podélníky. Je určen pro většinu podélníků o rozměrech 22-55 mm.

Nosič je osazen hliníkovými tyčemi (příčníky) Thule 861 délky 120 cm. Profil tyče má tzv. T-drážku - chytré řešení, díky kterému na tyč velmi jednoduše nasunete a namontujete jakékoliv příslušenství, ať už střešní box, nosič kol aj., které podporuje systém T-drážky. Systém T-drážky podporují i ostatní výrobci Neumann, Hakr, Piccola aj.

Montáž se provádí přiloženým klíčem se speciální hvězdičkou, tím je nosič zároveň jištěn proti krádeži. Nosnost je 75 kg.

Cena je za pár, 2 kusy kompletních příčníků.

Špičkový výrobek značky Thule.

Parametry:

Nosnost: 75 kg
Profil tyče: Thule 861, hliníkový oválný 120 cm
T-drážka: ano
Montáž: bez nářadí
Zamykání: ne
Schválen zkouškou TÜV: ano
Vyhovuje normám City Crash: ano
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.