PS4 - Knowledge is Power Decades (PS4)/EAS 14.11.

PS4 - Knowledge is Power Decades (PS4)/ EAS 14.11.

Záruka: 24 měsíců | PN: PS719770817 | Kód: 2068869 | CZ distribuce
Užij si nejlepší chvíle svého života Prověř své znalosti popkultury s jedinečnou kvízovou hrou z řady PlayLink for PS4. Teď můžeš zazářit Máš dost chytrosti na to stanout v téhle exkluzivní kvízové hře z řady PlayLink na vrcholu? Prověř své znalosti popkultury od 80. let minulého století až po současnost v zábavné a ztřeštěné herní show pro…
Cena s DPH466,– 
Cena s DPH pro registrované457,– Kč
Cena bez DPH385,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 26.3.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 27.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Užij si nejlepší chvíle svého života
Prověř své znalosti popkultury s jedinečnou kvízovou hrou z řady PlayLink for PS4.

Teď můžeš zazářit
Máš dost chytrosti na to stanout v téhle exkluzivní kvízové hře z řady PlayLink na vrcholu? Prověř své znalosti popkultury od 80. let minulého století až po současnost v zábavné a ztřeštěné herní show pro každého, která jako ovladač využívá chytrý telefon či tablet.

Až šest hráčů se může utkat v souboji s tisíci unikátních otázek, v řadě tematických prostředí a jako svou herní postavu si může vybrat z osmi jedinečných postav. Během své cesty na vrchol Pyramidy vědění potkáš spoustu retro osobností, od herních holek z 80. let až po hiphopové maníky.

Získej náskok před svými soupeři díky zcela novým přesilovkám, které ti umožní uzamknout protivníkům obrazovky, zazipovat jejich odpovědi a mnoho dalšího. A se čtyřmi novými výzvami pro dotykovou obrazovku budeš mít možnost zamíchat děním v časově orientovaném režimu útoku na skóre.

Datum vydání: 14.11.2018

Žánr: Společenské

Vydavatel: SIEE

Výrobce: Wish Studios
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.