ROADSTAR Retro rádio s DC/MP3 přehrávčem
ROADSTAR Retro rádio s DC/MP3 přehrávčemROADSTAR Retro rádio s DC/MP3 přehrávčem

ROADSTAR Retro rádio s DC/ MP3 přehrávčem

Záruka: 24 měsíců | PN: HRA-1500MP | Kód: 2239108 | CZ distribuce
Popis produktu Rádio Roadstar HRA-1500MP zaujme svým retro designem v dřevěném provedení. Podobné měla Vaše babička, jen mu v té době chyběl CD / CD-R / CD-RW přehrávač. Je opravdu elegantním doplňkem domácnosti. Kromě poslechu rádií můžete využít také mechaniku CD a zaposlouchat se do oblíbené hudby z nosičů CD, včetně přehrávání MP3. Roadstar…
Momentálně nedostupné

Popis

Popis produktu

Rádio Roadstar HRA-1500MP zaujme svým retro designem v dřevěném provedení. Podobné měla Vaše babička, jen mu v té době chyběl CD / CD-R / CD-RW přehrávač. Je opravdu elegantním doplňkem domácnosti. Kromě poslechu rádií můžete využít také mechaniku CD a zaposlouchat se do oblíbené hudby z nosičů CD, včetně přehrávání MP3.

Roadstar HRA-1500MP je retro rádio s dvojicí širokopásmových reproduktorů o reálném výkonu 2x 1.8 W RMS. Je vybaveno jednoduchým analogovým FM/AM tunerem s manuálním ovládáním pomocí otočného voliče a přehlednou podsvícenou stupnicí. Rádio je také vybaveno AUX vstupem, můžete tak připojit Váš hudební přehrávač. Přístroji nechybí ani praktické dálkové ovládání. K napájení rádia slouží klasická elektrická zásuvka 220 V.

Rozměry rádia jsou 315 x 220 x 207 mm a hmotnost 4.65 kg.

Značka Roadstar byla ve svých počátcích známá jako výrobce kvalitních audio zařízení do auta. S vývojem se její produktové portfolio značně rozrostlo a v současnosti je vizí značky poskytovat technologicky vyspělé produkty, pro snadný a zábavný život. Produkty Roadstar představují moderní technologie a designové koncepty, skvělý výkon a výjimečný styl.

Technické parametry
Podporovaná média: CD-R/RW
Audio formáty: MP3
Barva: Hnědá
Tuner: FM, MW
Dálkové ovládání: Ano

Výkon
Výkon RMS [W]: 3,6
Výkon na kanál [W]: 1,8

Rozměry/Váha
Šířka [mm]: 315
Výška [mm]: 220
Hloubka [mm]: 207
Hmotnost [kg]: 4,65

Konektory
Vstupy: AUX in

Možnosti napájení
Napájení: Ze sítě

Další informace
Výrobce: Roadstar
Kód výrobce: HRA-1500MP
EAN: 7621800028426

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.