Ručník SPOKEY SIROCCO XL rychleschnoucí 85x150 tyrkysový s odnímatelnou sponou

Ručník SPOKEY SIROCCO XL rychleschnoucí 85x150 tyrkysový s odnímatelnou sponou

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2290605 | CZ distribuce
Ručník SPOKEY SIROCCO XL rychleschnoucí 85x150 tyrkysový s odnímatelnou sponou Rychleschnoucí plážový ručník Spokey Sirocco je ideální pro kempování, prázdninové výlety nebo dovolenou u vody. Využijete jej také při návštěvě posilovny nebo bazénu. KVALITA Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu…
Momentálně nedostupné

Popis

Ručník SPOKEY SIROCCO XL rychleschnoucí 85x150 tyrkysový s odnímatelnou sponou
Rychleschnoucí plážový ručník Spokey Sirocco je ideální pro kempování, prázdninové výlety nebo dovolenou u vody. Využijete jej také při návštěvě posilovny nebo bazénu.

KVALITA
Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

VÝHODY A TECHNOLOGIE
Ručník nabízíme ve třech velikostech: M – 40×80 cm, L – 60×120 cm a XL – 85×150 cm. Navzdory jeho velikosti, ručník zabírá o cca 80% méně místa, je 6x lehčí a 4x rychleji absorbuje vodu než klasický ručník. Rychleschnoucí materiál je měkký a příjemný na dotek. Díky jeho vlastnostem schne mnohem rychleji než standartní ručník. Pro snadnější a pohodlné přenášení a úschovu je součástí ručníku obal a odnímatelné poutko, které umožňuje pověsit ručník na háček.

URČENO
Pro cestování, kempování, sport

PARAMETRY
Materiál: Microfibre - Polyester 80%, Polyamid 20%
Rozměry: XL – 85 × 150 cm
Odnímatelné poutko
Baleno v obalu
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.