Satelitní přijímač AB Cryptobox CR 752 HD Combo H.265 HEVC, 2 x USB

Satelitní přijímač AB Cryptobox CR 752 HD Combo H.265 HEVC, 2 x USB

Záruka: 24 měsíců | PN: 752HD COMBO | Kód: 1512252 | CZ distribuce
FULL HD digitální kombo přijímač AB CryptoBox 752 HD slouží pro příjem satelitní, pozemní nebo kabelové televize s univerzální čtečkou karet, CI slotem a možností nahrávání na USB externí disk. Přijímač má podporu nejnovějšího kodeku H.265/HEVC , který garantuje plnou funkčnost s novým vysíláním DVB-T2 HEVC v České Republice, včetně…
Momentálně nedostupné

Popis

FULL HD digitální kombo přijímač AB CryptoBox 752 HDslouží propříjem satelitní, pozemní nebo kabelové televizes univerzální čtečkou karet,CI slotema možnostínahrávání na USBexterní disk.

Přijímač má podporu nejnovějšího kodekuH.265/HEVC, který garantuje plnou funkčnost s novým vysíláním DVB-T2 HEVC v České Republice, včetněplné podpory EPG. Ověřeno na vysílání obou přechodových sítí, Českých radiokomunikací i Digital Broadcasting.

Model AB CryptoBox 752HD je nástupcem oblíbeného přijímače předchozí řady AB CryptoBox 652 HD. Oproti předchozímu modelu je zde k dispozicinový CPU 1 GHza takénová generace vysokorychlostní operační pamětiDDRIII až 256 MB. Hlavní devízou je podpora kodeku H.265 HEVC. Výrobce přijímač nově osadil DVB-T2/C hybridním tunerem - můžete jej využít buď propříjem DVB-T2 pozemního vysílání nebo DVB-C kabelového vysílání.

Snadná instalace

Díky neustálé inovaci softwaru ze strany výrobce je v nových modelech AB CryptoBox skvělýAutoinstalační průvodce, který sámnastaví a naladí přijímač během cca 1 minuty. Přijímač automaticky detekuje počet přijímaných družic vaší anténou, nastaví DiSEqC a pomocí FastScan ladění naladí požadované programy.

IPTV streamování televize přes internet

Streamování živého vysíláníHD a SD kanálůna Android a iOS zařízeníchpřes aplikaci G-MScreen.

Funkce auto Fastscan

Tato funkce slouží pro nalazení českých a slovenských programů platformy Skylink CZ&SK. Přes FastScan můžete naladit také další platformy - FreeSAT CZ&SK, Digi CZ&SK, Magio (SK), FlixTV CZ&SK, Antik TV (SK), Pantelio, NC+(PL), Polsat(PL), ad.

CI slotumožňuje do přijímače vložit dekódovací modul (Irdeto, Viaccess, aj.) s přístupovou kartou např.pro operátory Skylink, FreeSat a Digi TV.

PVR funkce pro nahrávání a Timeshift

Přijímač je vybavendvojicí USB 2.0konektorů (1x přední panel + 1x zadní panel). Konektory lze využít pro připojení flashdisku nebo externího USB harddisku. Na toto paměťové médium lze následně pořídit (nahrávat)záznamy oblíbených pořadůnebo lze využít funkci časového posunuTimeShift. Je možné např. nahrávat jeden kódovaný satelitní kanál a na druhý z pozemního DVB-T2 vysílání se dívat. Nebo lze nahrávat jeden DVB-T2 kanál a 1 kódovaný satelitní kanál a ještě je možné i další kanál sledovat ze stejného transpondéru (pokud je FTA) nebo multiplexu. V menu si lze navolit typ záznamu .ts nebo .ps. Nahrávky z FTA vysílání lze přehrát v PC třeba v programu VLC. Kódované pouze v přijímači.

USB konektory lze také využít propřehrávání multimediálních souborů. Podporuje soubory typu JPEG, BMP, MP3, OGG, FLAC, AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG, MP4. Spolupracuje s disky ve formátu FAT32 a NTFS.

AB Cryptobox 752HD jevybaven Ethernet konektorem(RJ45) pro připojení do domácí sítě. Přijímač podporuje i bezdrátovépřipojení pomocí USB Wi-Fi adaptéru. Po připojení k síti se zpřístupní oblíbenéinternetové služby, které naleznete pod názvemX-tras. Můžete zde využívat aplikace jako IPTV, YouTube, Předpověď počasí, RSS čtečka, Kurzovní lístek, Burzovní index.

DLNA DMP - prostřednictvím digitálního mediálního přehrávače s podporou protokolu DLNA můžete přehrávat hudbu, fotografie a jiné mediální soubory.

K dispozici je i FTP Downloader pro zálohu, obnovu a přenos souborů z USB na FTP či naopak z FTP na USB (setting, firmware, videosoubory, MP3, fotky apod.)

Upozornění: Přijímač nemá certifikovaný dekodér Irdeto.

Specifikace:


1x DVB-S/S2 tuner MPEG-2, MPEG-4, H.265
1x DVB-T/T2/C hybridní tuner MPEG-2, MPEG-4, H.265
1x univerzální čtečka karet (karta se vkládá čipem dolů)
1x CI slot pro dekodér
1x HDMI výstup
1x konektor SCART
1x RS232 datový port
2x USB 2.0 ( 1x přední panel, 1x zadní panel )
1x LAN RJ 45
1x S/PDIF digitální optický výstup
Frekvenční rozsah: 950 MHz do 2150 MHz
Podpora rozlišení videa: 1080 i/p, 720 p, 576 i/p, 480 i/p
DiseqC: 1.0/1.1/1.2/1.3 USALS 13V/18V, 0/22K
7denní EPG
Fast Scan - pro rychlé ladění programů včetně uspořádání
Time Shift, nahrávání a PVR funkce
PIG (Picture in Graphic)
FTP manažer, hry, počasí, burzové informace, síťové funkce a aj.
Automatická PAL/NTSC konverze
Paměť pro ukládání: 100 satelitů, 4000 transpondérů, 6100 TV/Rádio stanic
Až 8 favoritních skupin
Podpora FAT, FAT32 a NTFS formátu pro USB disk nebo USB HDD
Podpora Unicable
Podpora Wi-Fi dongle pro bezdrátové připojení k síti (chipset Ralink RT5370)
Mediaplayer s podporou formátů: JPEG, BMP, MP3, OGG, FLAC AV, MKV, TS, TP, TRP, MPG, MP4

Technické parametry:

CPU Ali 3529 (1 GHz)
DDRIII 256 MB paměť RAM
Flash paměť 16 MB
Úroveň signálu: -25 do -65 dBm
Příkon: max. 25 W
Příkon ve Standby: max. 1 W
Rozměry: 260 x 190 x 40 mm
Hmotnost: cca 2,5 kg

Obsah balení:

1x přijímač Cryptobox 752 HD
1x dálkové ovládání včetně baterií
1x CZ+SK návod k použití
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.