SCARLETT SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENO
SCARLETT SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENOSCARLETT SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENOSCARLETT SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENOSCARLETT SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENOSCARLETT SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENOSCARLETT SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENO

SCARLETT SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENO

Záruka: 24 měsíců | Kód: 1761579 | CZ distribuce
Nízkootáčkový šnekový odšťavňovač Scarlett SC-JE50S22. Tento jedinečný způsob zpracování zajistí vysokou výtěžnost štávy a současně je i maximálně šetrný ke zpracovávanému ovoci a zelenině. Umožňuje získat maximum vitamínů, antioxidantů a živin i přirozené chutě čerstvého ovoce a zeleniny. Vychutnejte si čerstvější, chutnější a plnohodnotnější…
Cena s DPH1 959,– 
Cena bez DPH1 619,– Kč
Skladem
Doprava od 54 Kč
 Přepravní službou již 26.9.od 99 Kč
 Na výdejním místě již 27.9.od 80 Kč
ks

Popis

Nízkootáčkový šnekový odšťavňovač Scarlett SC-JE50S22. Tento jedinečný způsob zpracování zajistí vysokou výtěžnost štávy a současně je i maximálně šetrný ke zpracovávanému ovoci a zelenině. Umožňuje získat maximum vitamínů, antioxidantů a živin i přirozené chutě čerstvého ovoce a zeleniny. Vychutnejte si čerstvější, chutnější a plnohodnotnější šťávu každý den.

PŘEBALENO - VÝROBEK ODKONTROLOVÁN TECHNIKEM, 100% STAV!

Popis technologie odšťavňování
Nejnovější generace šnekového odšťavňovače je založena na revoluční technologii šnekového lisu na ovoce a zeleninu. Na rozdíl od běžných odšťavňovačů ovoce a zeleninu neodstřeďuje, ale pomalu lisuje. Jedná se novou generací odšťavovačů zachovávající ve šťávě více vitamínů a antioxidantů . Vychutnejte si čerstvější, chutnější a plnohodnotnější šťávu každý den.
Zpracuje tak nejen všechny druhy ovoce a zeleniny, ale např. i ořechy a bylinky.
Tento jedinečný způsob zpracování, vysoce účinný a současně i maximálně šetrný ke zpracovávanému ovoci a zelenině umožňuje získat maximum vitamínů, antioxidantů a živin i přirozené chutě čerstvého ovoce a zeleniny.
Přístroj používá vertikální šnekový systém pro snazší plnění i čištění.
Pomalé odšťavňování umožňuje získat, ve srovnání s běžným, odstředivým, až o 50% více šťávy, při polovičním času a při minimálním množství odpadu. Nový způsob tak nejen mnohem dokonaleji využívá cennou čerstvou zeleninu a ovoce, ale rovněž významným způsobem šetří energii potřebnou k jejich zpracování.
Odšťavňování probíhá ve dvou fázích: v první se šťáva získává pomocí drcení a následně se pak drť stlačuje, čímž se docílí velmi vysokého výnosu.
Pomalé lisování probíhá při velmi nízké úrovni hluku, která nepřesahuje 60dB.
Všechny slupky, jadérka a drť jsou průběžně separovány do oddělené nádoby a přístroj tak umožňuje nepřetržitý provoz, bez nutnosti průběžného čištění

Popis produktu
Dvě 1l nádoby na šťávu a dřeň
Lepší chuť – šnekový systém zajistí intensivní aroma a sjednotí chuť zeleniny, ovoce a bylinek
Více šťávy - na rozdíl od klasických odšťavňovačů získá šnekový odšťavňovač díky šnekovému systému více zdravé šťávy z lisovaného ovoce a zeleniny a to až o 50% více šťávy a uloženo až 85% vitamínů,minerálů a stopových prvků .
Více vitamínů - díky šnekovému systému ve šťávě zůstává mnohem více vitamínů, enzymů a vlákniny. Je to způsobeno tím, že přístroj pracuje na nízkých otáčkách a nezahřívá se. Teplo totiž ničí cenné vitamíny.
Výsledná šťáva se může uchovávat až 48hodin v ledničce
Nízká hlučnost
Maxi široký vkládací otvor 75 mm .
Zpětný chod pro snadné čištění plus ve výbavě čistící kartáček.
Moderní design, ergonomické, tiché, ale současně kompaktní provedení výrobku jej předurčuje k využití v každé kuchyni
Kartáček na čistění
Jednofázový indukční DC motor
Příkon : 160 W, 220~240V
Hmotnost přístroje 5kg, rozměry VxSxH 39,1x36,5x31,5cm

Technické parametry
výkonný motor: 160 W, 220 – 240 V
rozměry VxSxH: 39,1×36,5×31,5 cm
hmotnost: 5 kg
barva: černá