SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible, DDM

SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/ RX1550nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible, DDM

Záruka: 24 měsíců | PN: XL-MGB-LXAD | Kód: 2242990 | CZ distribuce
XtendLan MGB-LXAD Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, lze i pro multimode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. Cisco, Dell, Planet kompatibilní. Monitoring DDM. Ekvialent Cisco GLC-BX-U-I. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z.
Momentálně nedostupné

Popis

XtendLan MGB-LXAD
Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, lze i pro multimode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. Cisco, Dell, Planet kompatibilní. Monitoring DDM.
Ekvialent Cisco GLC-BX-U-I.

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

Jsou vybaveny Digital Diagnostic & Monitoring. V přepínačích a konvertorech vybavených podporou DDM jsou schopny diagnostikovat amplitudu optického signálu.

Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).

Lze používat i pro multimode, dlouhodobě ověřeny aplikace na 50/125um vláken s dosahem 1km bez použití mode condition kabelů.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: SC simplex

Vlnová délka (vysílač/přijímač): 1310 nm / 1550 nm

Typ vlákna: Singlemode / Multimode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 12 dB

Citlivost: -21 dBm

Přenosová rychlost: 1 Gb/s

Příslušenství

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.