Solární osvětlení LED's Light nástěnné svítidlo 220 Lm s PIR senzorem

Solární osvětlení LED's Light nástěnné svítidlo 220 Lm s PIR senzorem

Záruka: 24 měsíců | PN: LL300403 | Kód: 1180941 | CZ distribuce
Inteligentní venkovní solární osvětlení 220 lm se 2 režimy svícení a integrovaným pohybovým senzorem je nepostradatelným vybavením v každé zahradní pergole, altánu nebo u vchodových dveří. Moderní design a nastavitelné světelné režimy jsou hlavními prvky, které odlišují toto solární svítidlo od standardních běžně dostupných modelů.
Momentálně nedostupné

Popis

Inteligentní venkovní solární osvětlení 220 lm se 2 režimy svícení a integrovaným pohybovým senzoremje nepostradatelným vybavením v každé zahradní pergole, altánu nebo u vchodových dveří.Moderní design a nastavitelné světelné režimyjsou hlavními prvky, které odlišují toto solární svítidlo od standardních běžně dostupných modelů.

Montáž bez kabelů anulové náklady na provozjsou dalšími výhodami tohoto svítidla svestavěným akumulátorema nabíjecímmonokrystalickým solárním panelem. Nabíjí se cca. 8 hodin denně a vydrží svítit až 8 dní v závislosti na zvoleném režimu.Jasné světlo "V-innovation" 220 lmse spotřebou pouhých1.5 Wpřispívá k vašemu domácímu bezpečí.

K dispozici jsou 2 režimy osvětlení


Režim A: Hlavní světlo se sepne při okolním osvětlení <30 LUX a svítí v režimu orientačního osvětlení s 3% intenzitou. Při detekci pohybu se rozsvítí plným světlem 220 lm a po 10 sekundách bez pohybu opět klesne na 3%. Doba provozu při plně nabité baterii je 5 - 6 dní a počet sepnutí cca. 350 x.

Režim B: Při okolním osvětlení <30 LUX se sepne zadní podsvícení, při detekci pohybu se hlavní světlo rozsvítí plnou intenzitou 220 lm a po 10 sekundách bez pohybu opět zhasne. Doba provozu při plně nabité baterii je 7 - 8 dní a počet sepnutí cca. 350 x.

Integrovaný pohybový senzorsnímá prostor v úhlu 120° s dosahem až 6 m a zapíná / vypíná světlo v místech, jako jsou přední vchody, terasy, dvorky a všude tam, kde je zapotřebí komfort automatického osvětlení.

Funkce Backlight(zadní světlo) je stylové náladové zadní přisvětlení tohoto svítidla.

Specifikace:


Příkon: 1,5 W
Světelný tok: 220 lm
Barevná teplota: 3000 K
Životnost: až 35 000 hod
Voděodolné: IP65
Senzor se 2 režimy
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.