SONY PS4 hra Dead Cells
SONY PS4 hra Dead CellsSONY PS4 hra Dead CellsSONY PS4 hra Dead CellsSONY PS4 hra Dead CellsSONY PS4 hra Dead Cells

SONY PS4 hra Dead Cells

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2006866 | CZ distribuce
V brutálně obtížné 2D akční plošinovce Dead Cells vám je svěřen do rukou produkt nepovedeného alchymistického pokusu, který se snaží přijít na kloub tomu, co se děje na rozlehlém, neustále se měnícím a zdánlivě prokletém ostrově. Kombinace tuhých, ale férových soubojů, citlivého ovládání, nezdolných protivníků, permanentní smrti a samozřejmě…
Cena s DPH799,– 
Cena bez DPH660,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 28.6.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 1.7.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

V brutálně obtížné 2D akční plošinovce Dead Cells vám je svěřen do rukou produkt nepovedeného alchymistického pokusu, který se snaží přijít na kloub tomu, co se děje na rozlehlém, neustále se měnícím a zdánlivě prokletém ostrově. Kombinace tuhých, ale férových soubojů, citlivého ovládání, nezdolných protivníků, permanentní smrti a samozřejmě i nouzového odkulení se stranou, které vás dostane z nesnází, vytváří náročnou hru plnou impulzivních reakcí, ve které si projdete vnitřní očistou.

Poznejte „rougevanii“ – herní styl, v němž se propojený svět, větvící se cesty a odemykatelné dovednosti snoubí s neustálou hrozbou permanentní smrti, která vám v žilách rozpumpuje adrenalin. Nečekejte žádné záchytné body – buď porazíte závěrečného bosse na první pokus, nebo to budete muset zkusit znovu od začátku. V následujících pokusech vám nicméně z vašeho dosavadního postupu něco zůstane – nově odemčené cesty, přístup do neprobádaných oblastí, mutace, schopnosti a zbraně.

Když už je řeč o zbraních, v Dead Cells najdete přemíru způsobů, jak zabít své nepřátele. Velkou spoustu všelijakých mečů, luků a pochopitelně i kouzel, ale taky biče, granáty a věže, přičemž každá zbraň má svůj vlastní unikátní účinek. Mutace a svitky vám navíc umožňují vytvořit si a postupně vylepšovat svou postavu pokaždé dočista jinak.

Jakmile ale dojde na lámání chleba, jsou to vaše hráčské dovednosti, na čem záleží ze všeho nejvíc! Hry žánru „roguelite“ jsou o neustálém pilování dovedností, dokud se z toho, co původně bylo nepřekonatelnou překážkou, nestane odpolední procházka parkem. Mějte trpělivost, zlepšíte se… nakonec.

• Roguevanie: Postupný průzkum propojeného světa se znovuhratelností her žánru „roguelite“ a neustálou hrozbou permanentní smrti zaručují nikdy nekončící příval adrenalinu.
• 2D akce ve stylu her ze série Souls: Tuhé, ale férové souboje, charakteristický odkul stranou, přes devadesát zbraní a kouzel s unikátními vlastnostmi… Akce neodpouštějící chybu ve spojení s nepřítomností záchranné sítě zajišťuje adrenalinovou jízdu při každém pokusu o zdolání hry.
• Nelineární postup: Stoky, kostnice nebo hradby? Speciální trvalé schopnosti vám – poté, co je odemknete – zpřístupní nové cesty, kterými budete moct dosáhnout svého cíle. Zvolte si cestu, která vyhovuje vaší aktuální postavě, vašemu hernímu stylu nebo prostě jen momentální náladě.
• Průzkum: Tajné místnosti, skryté chodby, úchvatná prostředí. Najděte si chvilku na procházku po hradbách a nasajte do plic svěží mořský vzduch prosycený mlhou…

Hráči na PC získají speciální edici s exkluzivním artworkem na přebalu, dvacetistránkovým artbookem a herním soundtrackem. Hráči na PlayStation 4 a Switch získají rozšířenou standardní edici obsahující kromě vlastní hry také dvacetistránkový artbook.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.