Sprej antikorozní NANOPROTECH GNP SUPER NANO ELECTRONICS PROFESSIONAL 150 ml pro elektrická zařízení

Sprej antikorozní NANOPROTECH GNP SUPER NANO ELECTRONICS PROFESSIONAL 150 ml pro elektrická zařízení

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2129512 | CZ distribuce
Sprej antikorozní NANOPROTECH GNP SUPER NANO ELECTRONICS PROFESSIONAL 150 ml pro elektrická zařízení GNP Eletronics Professional ochrání veškerou citlivou elektroniku před oxidací, vlhkostí a zkratem. V mnoha případech dokáže i utopenou elektroniku zachránit a navrátit standardní funkčnost. Zatímco NANOPROTECH…
Cena s DPH588,– 
Cena bez DPH486,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 23.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 24.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Sprej antikorozní NANOPROTECH GNP SUPER NANO ELECTRONICS PROFESSIONAL 150 ml pro elektrická zařízení
GNP Eletronics Professional ochrání veškerou citlivou elektroniku před oxidací, vlhkostí a zkratem. V mnoha případech dokáže i utopenou elektroniku zachránit a navrátit standardní funkčnost. Zatímco NANOPROTECH Electric doporučujeme na ošetření vysokonapěťových elektrických zařízení, GNP Electronics Professional je naopak ideální pro nízkonapěťovou elektroniku. Jeho velkou výhodou je, že roztok je bezbarvý a po aplikaci zcela vysychá, takže povrch není mastný a neulpívá na něm prach. Proto je vhodný zejména pro ošetření RC modelů, dronů, mobilních telefonů, fotoaparátů, elektrokol, el. koloběžek, PC, notebooků a další nízkonapěťové elektroniky.

Jak Vám může sprej GNP Electronics Professional pomoct?

Zejména při ošetřování citlivé elektroniky oceníte, že ošetření sprejem Electronics Professional nezabarví ošetřený povrch. Roztok navíc po aplikaci vyschne a nezůstanou tak po něm mastná místa, na která by se lepil prach nebo jiné nečistoty. Když se dostane voda do elektroniky, může dojít až k nenávratnému poškození. GNP Electronics Professional je první pomoc pro utopenou elektroniku a zároveň slouží jako prevence před poškozením. V případě utopení zařízení zcela vypněte a rozeberte. Aplikujte přímo na kontakty tenkou vrstvu roztoku. Vyčkejte minimálně 15 minut, doporučujeme však 24 hodin. Následně zařízení můžete složit a zapnout. U starší elektroniky dochází často k přerušení kontaktů, nejčastěji z důvodu jejich oxidace nebo přítomnosti vlhkosti. Pokud se s podobným problémem setkáte, ošetřete narušené kontakty sprejem GNP Electronics Professional. Nanočástice pomohou zoxidované kontakty vyčistit a zprůchodnit, a tak prodlouží životnost veškeré elektroniky.

Vhodné pro:

- RC modely (řídící jednotky, regulátory, serva, konektory)
- Fotoaparáty
- Mobilní telefony
- Elektrokola a el. koloběžky
- Baterie a jejich kontakty
- Konektory a kontakty všech možných druhů
- PC, notebooky
- A další citlivá elektronika

Jak správně ochránit citlivou elektroniku?

Sepsali jsme pro vás speciální článek, který krok po kroku popisuje aplikaci GNP Electronics Professional na mobilním telefonu. Sprej GNP Electronics Professional Vám ochrání veškerou elektroniku před poškozením vodou. Sprej můžete použít všude tam, kde je riziko oxidace, kde hrozí navlhnutí nebo potřebujete-li vyčistit el. kontakty. Roztok je navíc bezbarvý a po aplikaci zcela zasychá, takže ošetřený povrch nebude obarvený ani mastný.

Vlastnosti:

- Působí jako antikorozní a izolační ochrana
- Odolá teplotám od -80 °C do +160 °C
- Působí po dobu až 1 roku
- Spotřeba: cca 50 ml na 1 m2
- Obsah: 150 ml

Jak sprej použít?

- Aplikaci spreje provádějte v dobře větraných prostorech a nejlépe s ochrannými rukavicemi
- Před nanesením sprej pečlivě protřepejte
- Na určený povrch aplikujte jemnou vrstvu (ze vzdálenosti 20-30 cm) nebo sprej použijte přímo na ošetřované místo
- Vyčkejte 10-15 minut od nanesení a následně přebytečný roztok setřete
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.