Substrát pro rajčata a papriky FLORIA 40L

Substrát pro rajčata a papriky FLORIA 40L

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2246630 | CZ distribuce
Substrát pro rajčata a papriky FLORIA 40L FLORIA Substrát pro rajčata a papriky je ideální pro pěstování všech druhů rajčat, paprik nebo jiné zeleniny přímo v obalu. Svým jedinečným složením vytváří rostlinám dokonalé podmínky pro jejich zdravý růst a bohatý rozvoj kořenů. Je speciální směsí bílé a černé rašeliny…
Momentálně nedostupné

Popis

Substrát pro rajčata a papriky FLORIA 40L
FLORIA Substrát pro rajčata a papriky je ideální pro pěstování všech druhů rajčat, paprik nebo jiné zeleniny přímo v obalu. Svým jedinečným složením vytváří rostlinám dokonalé podmínky pro jejich zdravý růst a bohatý rozvoj kořenů. Je speciální směsí bílé a černé rašeliny, kokosových vláken, bentonitu a obohacen přírodním hnojivem. I když nemáte zahrádku či zahradu, můžete si nyní vykouzlit kousek přírody třeba na balkóně nebo terase. Tento substrát nabízí přímo revoluční způsob, jak si vypěstovat zdravé a chutné plody rajčat a paprik bez použití pěstební nádoby.

Vlastnosti:

- Použití na balkóně či terase pro pěstování přímo v obalu – OTOČ A SÁZEJ!
- Vhodné také pro pěstování v nádobách nebo ve volné půdě
- Obsažená kokosová vlákna - prodlužují životnost substrátu a zajišťují jeho ideální provzdušnění
- Obsažený bentonit – poutá živiny a později je podle aktuální potřeby rostlin uvolňuje. Zvyšuje tak schopnost substrátu přijímat obsažené živiny v maximální míře.

Způsob použití:

- 1. Pěstování přímo v obalu – OTOČ A SÁZEJ:

Umístěte obal na určené místo a otočte ho tak, aby zadní strana byla orientovaná nahoru. Prořízněte řezákem nebo nožem uhlopříčně 2 vyznačené čtverce. V těchto místech odeberte cca 1 hrst substrátu. Do vytvořené prohlubně vysaďte rostlinu, dosypte odebraným substrátem a lehce přimáčkněte. Zalijte a následně udržujte substrát dostatečně vlhký.

- 2. Pěstování v nádobách:

Při výsadbě rostliny do pěstební nádoby nebo květináče nasypte substrát do výšky cca 2/3 a vložte rostlinu. Dosypte substrát a lehce přimáčkněte. Řádně zalijte, aby došlo ke spojení původního balu s novým substrátem.

- 3. Výsadba na záhonech:

Při výsadbě na záhonech udělejte odpovídající jamku, na dno nasypte trochu substrátu, zasaďte rostlinu a kořenový bal obsypte substrátem a přitlačte. Řádně zalijte a během vegetačního období udržujte substrát přiměřeně vlhký.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.