Switch TP-Link TL-SG5412F JetStream L2 switch 4-port gigabit/ 12xSFP combo, poškozený obal

Záruka: 24 měsíců | PN: TL-SG5412F_PO | Kód: 1511353 | CZ distribuce
Precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link TL-SG5412F z řady JetStream s kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Switch je vybavený 12 porty SFP pro přijpojení optiky a 4 porty RJ45 s rychlostí až 1000 Mbps , takže klidně připojíte rychle další prvky sítě jako jsou další switche, servery, diskové stanice…
Cena s DPH3 631,– 
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH3 001,– Kč
Skladem
Doprava od 54 Kč
 Přepravní službou již 27.6.od 450 Kč
 Na výdejním místě již 28.6.od 65 Kč
ks

Popis

Precizně zpracovaný a velmi rychlýswitch TP-Link TL-SG5412Fz řady JetStream s kompaktním designem formátu19",který snadno umístíte do racku. Switch jevybavený 12 porty SFPpro přijpojení optiky a4 porty RJ45 s rychlostí až 1000 Mbps, takže klidně připojíte rychle další prvky sítě jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí kde je vyžadován management typu L2.

Parametry:

Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Rozhraní:

12x SFP slot
4x Combo 10/100/1000Mbps RJ45 Ports(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
1x Console Port

Síťová média:

10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 kabel (maximum 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e nebo víše kabel (maximum 100 m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF

Rozměry: 440 x 260 x 44 mm
Chlazení: pasivní bez větráků
Napájení: 100~240 V AC, 50 / 60 Hz
Systémové požadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ nebo Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux
Provozní teplota: 0° až 40°C
Skladovací teplota: -40° až 70°C
Certifikace: CE, FCC

Obsah balení:


TL-SG5412F
Napájecí kabel
Instalační medium
Držák pro 19" rozvaděč