THULE RideAlong Lite Dark Grey cyklosedačka

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2289232 | CZ distribuce
Cyklosedačka Thule RideAlong Lite Dark Grey Thule Ride Along Lite 100110 je bezpečná a intuitivně a snadno použitelná dětská cyklosedačka k montáži nad zadní kolo, jež využívá chytré inovace a díky níž budou vaše každodenní cesty s dítětem i vyjížďky do přírody mnohem pohodlnější než dosud. Sedačka Thule Ride Along Lite má nastavitelné…
Cena s DPH2 180,– 
Cena s DPH pro registrované2 097,– Kč
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH1 802,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 25.6.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 26.6.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Cyklosedačka Thule RideAlong Lite Dark Grey

Thule Ride Along Lite 100110 je bezpečná a intuitivně a snadno použitelná dětská cyklosedačka k montáži nad zadní kolo, jež využívá chytré inovace a díky níž budou vaše každodenní cesty s dítětem i vyjížďky do přírody mnohem pohodlnější než dosud. Sedačka Thule Ride Along Lite má nastavitelné polstrované popruhy, díky nimž bude dítě v maximálním bezpečí a jako v bavlnce.

Verze RideAlong LITE se od verze RideAlong liší především v nemožnosti polohovat cyklosedačku.

Příjemný design a velmi povedená tmavě šedá barva, moderní vzhled, nebo praktické a bezpečnostní funkce. To vše jsou klady, které může nabídnout cyklosedačka Thule RideAlong Dark Grey. Ta je skvělým pomocníkem každého cyklisty, který chce na svých cestách převážet i svého potomka. A to ve věkovém rozmezí 9 měsíců až 6 let, přičemž hmotnost by neměla přesáhnout 22 kilogramů. V rámci této specifikace odpovídá sedačka i mnoha bezpečnostním normám. Samozřejmě na bezpečí bylo dbáno v první řadě, a tak nechybí ani řada kvalitních prvků. Mezi ty patří třeba bezpečnostní popruh s přezkou, kterou dítě nerozepne, stejně jako kvalitní řemínky k uchycení bot, nebo polstrované popruhy s možností nastavení jejich délky.

Pohodlnost je zaručena
Chcete-li pro své dítě to nejlepší, potom věřte, že cyklosedačka Thule RideAlong Dark Grey rozhodně není chybou. A to pro výhody, které jsou spojovány s pohodlností během jízdy. V první řadě oceníte nejenom rychloupínací držák, díky kterému sedačku během několika sekund umístíte. Umožní vám jednou rukou nastavit i jednu z pěti variant náklonu, a to až o 20 stupňů. K pohodlnosti přispívá ale i měkká vložka, díky které je i dlouhá cesta bezproblémová a příjemná. V náročnějším terénu zase přijde vhod systém odpružení DualBeam, který dokonale tlumí všechny nárazy.

Nechte se uchvátit i detaily
Mezi několik z nich, které cyklosedačka Thule RideAlong Dark Grey nabídnem, rozhodně patří třeba vodoodpudivá vložka, které je oboustranná a umožňuje vyprání. Stejně tak je pozitivním detailem i kompatibilní systém jednoho klíče, díky čemuž lze sedačku k vašemu kolu bezpečně uzamknout. Při jízdě ve zhoršených světelných podmínkách navíc oceníte jak odrazku, tak i očko pro uchycení bezpečnostního světla. I to je ukázka toho, že model Thule RideAlong není jenom příjemně vypadající světle šedá sedačka, ale i dokonalý pomocník pro každého cyklistu, který je zároveň otcem či matkou.

Systém odpružení DualBeam™ tlumí nárazy a zaručuje pohodlí dítěte během jízdy.

Díky řemínkům k uchycení bot, které lze uvolnit a utáhnout jednou rukou, a díky možnosti nastavení opěrek nohou je sedačka velmi praktická a roste spolu s dítětem.

• Integrovaná odrazka
• Pohodlné bezpečnostní popruhy
• Řemínky k uchycení bot
• Výškově nastavitelné opěrky nohou
• Výškově nastavitelné bezpečnostní popruhy
• Bezpečnostní stranice
• Rychloupínací držák
• Bezpečnostní přezka
• Páka pro úpravu předozadní polohy sedačky

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.