TP-Link Archer XR500v - AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU with VOIP

TP-Link Archer XR500v - AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU with VOIP

Záruka: 24 měsíců | PN: ARCHER XR500V | Kód: 2237613 | CZ distribuce
AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU with VOIP, Econet Chipset, 866Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, 4 GE LAN ports, 2 RJ11 FXS, 1 USB 2.0, 1 SC/APC GPON port, 2 fixed antennas, G.984.x, Class C+, QoS, IGMP, OMCI, TR069(TR098)
Momentálně nedostupné

Popis

AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU with VOIP, Econet Chipset, 866Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, 4 GE LAN ports, 2 RJ11 FXS, 1 USB 2.0, 1 SC/APC GPON port, 2 fixed antennas, G.984.x, Class C+, QoS, IGMP, OMCI, TR069(TR098)
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.