TP-Link Deco E4 - Meshový Wi-Fi systém pro chytré domácnosti (2-pack)
TP-Link Deco E4 - Meshový Wi-Fi systém pro chytré domácnosti (2-pack)TP-Link Deco E4 - Meshový Wi-Fi systém pro chytré domácnosti (2-pack)TP-Link Deco E4 - Meshový Wi-Fi systém pro chytré domácnosti (2-pack)TP-Link Deco E4 - Meshový Wi-Fi systém pro chytré domácnosti (2-pack)

TP-Link Deco E4 - Meshový Wi-Fi systém pro chytré domácnosti (2-pack)

Záruka: 24 měsíců | PN: DECO E4(2-PACK) | Kód: 2416612 | CZ distribuce
Deco E4 je nejjednodušší způsob, jak zaručit silný signál Wi-Fi v každém rohu vašeho domova až na ploše 4000 čtverečních stop. Bezdrátové připojení a volitelná síť Ethernet backhaul spolupracují na propojení jednotek Deco a poskytují ještě vyšší síťové rychlosti a skutečně bezproblémové pokrytí. Chcete více pokrytí? Stačí přidat další jednotku…
Momentálně nedostupné

Popis

Deco E4 je nejjednodušší způsob, jak zaručit silný signál Wi-Fi v každém rohu vašeho domova až na ploše 4000 čtverečních stop. Bezdrátové připojení a volitelná síť Ethernet backhaul spolupracují na propojení jednotek Deco a poskytují ještě vyšší síťové rychlosti a skutečně bezproblémové pokrytí. Chcete více pokrytí? Stačí přidat další jednotku Deco.

TP-Link Mesh znamená, že jednotky Deco spolupracují na vytvoření jedné jednotné sítě. Váš telefon nebo tablet se automaticky připojí k nejrychlejší jednotce Deco, když se pohybujete doma a vytváří skutečně bezproblémový Wi-Fi zážitek.

Deco E4 je kompatibilní se všemi ostatními modely Deco pro vytvoření Mesh sítě. Rozšiřte pokrytí síťovou Wi-Fi kdykoli jednoduše přidáním více Deco.

Obsah balení
(2) Zařízení
(2) Napájecí adaptér 12V/1A
Patch kabel
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.