Vesta nafukovací plavací Vest B

Vesta nafukovací plavací Vest B

Záruka: 24 měsíců | PN: 32034 | Kód: 1180808 | CZ distribuce
Nafukovací vesta Typ B značky Bestway slouží jako plavecká pomůcka. Primárně určené pro děti od 3 do 6 let. Zapínání na dvě přezky je nastavitelné, snadno tak padne všem velikostem. Vesta z pevného testovaného vinylu se velmi jednoduše nafukuje, čistí a suší. Vesta má tři oddělené vzduchové komory s ventilky, zvlášť tak nafouknete…
Momentálně nedostupné

Popis

Nafukovací vesta Typ Bznačky Bestway slouží jako plavecká pomůcka. Primárně určené pro dětiod 3 do 6 let.Zapínání nadvě přezky je nastavitelné,snadno tak padne všem velikostem. Vesta z pevného testovaného vinylu se velmi jednodušenafukuje, čistí a suší.Vesta mátři oddělené vzduchové komorys ventilky, zvlášť taknafouknete záda, boky s přední částí a límec.Přizpůsobte množstvím vzduchuvestu vašemu dítěti. Navíc pokud by se jedna část vesty propíchla, další díly udrží vaše dítě nad hladinou.

Vesta nafukovací plavací Vest B

Maximální obvod hrudníku by měl být 70 cm. Váha ideálně 18 - 30 kg. Složíte ji domalého balíčku(14 x 21) a zabalíte kamkoliv k vodě do batohu. Pomáhá dětem připlavání ve vlnácha je nezbytná přivodních sportech.Na lodích, při vodním lyžování, při rybaření. Zářivěžlutá barvazpříjemní dětem nošení a vy je navíc uvidíte ve vodě i na větší vzdálenost. Nikdy nevíte, kdy vašemu dítěti můžezachránit život.

Vlastnosti:

Pojistné ventily
2 rychloupínací přezky
Samostatně nafukovací límec
Krásná žlutá barva

Specifikace:

Věk od: 3 +
Obvod hrudníku: max. 70 cm
Váha: ideálně 18 - 30 kg
Magnet: Ne
Materiál: Vinyl (PVC)
Hmotnost: 0,32 kg

Rozměry:
 
Balení (Š x V x H): 14 x 21,5 x 4 cm
Nafouknuté vesty (Š x V x H): 40 x 36 x 15 cm
Vesty s nafouknutým límcem (Š x V x H): 40 x 45 x 15 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.