Vesta nafukovací plavací Vest B

Vesta nafukovací plavací Vest B

Záruka: 24 měsíců | PN: 32034 | Kód: 1180808 | CZ distribuce
Nafukovací vesta Typ B značky Bestway slouží jako plavecká pomůcka. Primárně určené pro děti od 3 do 6 let. Zapínání na dvě přezky je nastavitelné, snadno tak padne všem velikostem. Vesta z pevného testovaného vinylu se velmi jednoduše nafukuje, čistí a suší. Vesta má tři oddělené vzduchové komory s ventilky, zvlášť tak nafouknete…
Cena s DPH452,– 
Cena bez DPH374,– Kč
Skladem
Doprava od 54 Kč
 Přepravní službou již 24.8.od 99 Kč
 Na výdejním místě již 27.8.od 80 Kč
ks

Popis

Nafukovací vesta Typ Bznačky Bestway slouží jako plavecká pomůcka. Primárně určené pro dětiod 3 do 6 let.Zapínání nadvě přezky je nastavitelné,snadno tak padne všem velikostem. Vesta z pevného testovaného vinylu se velmi jednodušenafukuje, čistí a suší.Vesta mátři oddělené vzduchové komorys ventilky, zvlášť taknafouknete záda, boky s přední částí a límec.Přizpůsobte množstvím vzduchuvestu vašemu dítěti. Navíc pokud by se jedna část vesty propíchla, další díly udrží vaše dítě nad hladinou.

Vesta nafukovací plavací Vest B

Maximální obvod hrudníku by měl být 70 cm. Váha ideálně 18 - 30 kg. Složíte ji domalého balíčku(14 x 21) a zabalíte kamkoliv k vodě do batohu. Pomáhá dětem připlavání ve vlnácha je nezbytná přivodních sportech.Na lodích, při vodním lyžování, při rybaření. Zářivěžlutá barvazpříjemní dětem nošení a vy je navíc uvidíte ve vodě i na větší vzdálenost. Nikdy nevíte, kdy vašemu dítěti můžezachránit život.

Vlastnosti:

Pojistné ventily
2 rychloupínací přezky
Samostatně nafukovací límec
Krásná žlutá barva

Specifikace:

Věk od: 3 +
Obvod hrudníku: max. 70 cm
Váha: ideálně 18 - 30 kg
Magnet: Ne
Materiál: Vinyl (PVC)
Hmotnost: 0,32 kg

Rozměry:
 
Balení (Š x V x H): 14 x 21,5 x 4 cm
Nafouknuté vesty (Š x V x H): 40 x 36 x 15 cm
Vesty s nafouknutým límcem (Š x V x H): 40 x 45 x 15 cm