Vysavač Rowenta RO6963EA XTrem Power Cyclonic
Vysavač Rowenta RO6963EA XTrem Power CyclonicVysavač Rowenta RO6963EA XTrem Power CyclonicVysavač Rowenta RO6963EA XTrem Power Cyclonic

Vysavač Rowenta RO6963EA XTrem Power Cyclonic

Záruka: 24 měsíců | PN: ROWRO6963EA | Kód: 2069442 | CZ distribuce
Extrémně výkonný, extrémně ergonomický S vysavačem X-trem Power Cyclonic zažijete komfortní bezproblémový úklid s vynikajícími výsledky. S tímto robustním bezsáčkovým vysavačem s XL objemem nádoby na prach máte účinnost 4A vždy po ruce. Tento model je vhodný rovněž pro úklid automobilu díky speciálnímu příslušenství, které je obsahem balení.
Momentálně nedostupné

Popis

Extrémně výkonný, extrémně ergonomickýS vysavačem X-trem Power Cyclonic zažijete komfortní bezproblémový úklid s vynikajícími výsledky. S tímto robustním bezsáčkovým vysavačem s XL objemem nádoby na prach máte účinnost 4A vždy po ruce. Tento model je vhodný rovněž pro úklid automobilu díky speciálnímu příslušenství, které je obsahem balení. Díky kombinaci vysoce účinné filtrace, extrémní účinnosti čištění a XL objemu je robustní vysavač X-Trem Power Cyclonic jedinečným výrobkem ve své třídě. Nová extrémně výkonná sací hubice Deep Clean Head odstraní jak hluboké nečistoty z koberců, tak velké množství prachu z tvrdého povrchu. Pokročilá monocyklónová technologie zachytí ve dvou krocích 99,98% veškerého prachu z nasátého vzduchu. XL objem nádoby (2,5L) přináší maximum pohodlí pro velké plochy bytu nebo domu díky menší nutnosti vysypávání a Clean Express systém se postará o snadné vysypávání nádoby na prach v několika jednoduchých krocích. Majitelé domácích mazlíčků využijí mini turbokartáč pro dokonalý úklid koberečků a čalounění. To vše s energetickou účinností až o 50% nižší.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.