XIaomi Walking Pad

Záruka: 24 měsíců | PN: WIPZBJ | Kód: 2244758 | CZ distribuce
Lehké cvičení pomáhá zmírnit stres. Svižná chůze může snížit zátěž rychlého života Žiješ rušný, městský život a pracuješ tvrdě, abys žil své sny. Je neuvěřitelně důležité, abychom všichni občas měli čas na odpočinek. Chůze může zlepšit stav vašeho mozku a uklidnit vaše tělo. V průběhu času může pravidelná chůze výrazně zlepšit zdraví vašeho těla.
Cena s DPH10 508,– 
Cena s DPH pro registrované10 428,– Kč
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH8 684,– Kč
Skladem
Doprava od 200 Kč
 Přepravní službou do 28.5.od 200 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Obr. Lehké cvičení pomáhá zmírnit stres. Svižná chůze může snížit zátěž rychlého života 988228a

Lehké cvičení pomáhá zmírnit stres. Svižná chůze může snížit zátěž rychlého života

Žiješ rušný, městský život a pracuješ tvrdě, abys žil své sny. Je neuvěřitelně důležité, abychom všichni občas měli čas na odpočinek. Chůze může zlepšit stav vašeho mozku a uklidnit vaše tělo. V průběhu času může pravidelná chůze výrazně zlepšit zdraví vašeho těla. Lehké cvičení může mít obrovský přínos pro vaše tělesné a duševní zdraví.

Obr. Jednoduchý, moderní design, který pracuje s dekorací 988228b

Jednoduchý, moderní design, který pracuje s dekorací

Jedinečný design produktu WalkingPad přetváří tradiční strukturu z ocelových rámů a vytváří nový a zbrusu nový vzhled. Využívá povrchového zpracování IML k vytvoření čelního panelu s kovovým povrchem. Tyto moderní designové prvky pomáhají WalkingPadu se bezproblémově nalézt v dekoracích vašeho domu.

Mirage LED osvětlení

WalkingPad má jednoduchý a čistý minimalistický design. LED displej je vložen na povrch ABS panelu s nízkou prostupností. Světlo má křišťálově jasnou záři.

Obr. Lehký 988228c

Lehký

Lehká, ale silná konstrukce. Struktura rámu WalkingPad je tvořena hliníkovou slitinou, která maximalizuje její celistvost, kapacitu a vytrvalost. Hliníková slitina je neuvěřitelně silná, ale také lehká. Náš výběr materiálu umožňuje s WalkingPadem snadno pohybovat.

Obr. Tenký 988228d

Tenký

Nízký profil WalkingPad ho zvedne jen 57 mm od podlahy a tím se minimalizuje riziko pádu. Kompaktní konstrukce a minimální vyjímatelnost podlahy odstraňuje efekt zvukového pole, čímž dochází k tišší existenci.

Obr. Malý 988228e

Malý

Zahrnuje méně než 0,5 m2. Naše patentovaná technologie "double fold" snižuje požadovaný úložný prostor WalkingPadu na polovinu. Můžete snadno vytáhnout WalkingPad na rychlou domácí procházku a stejně snadno ho sklopit a skrýt.

Obr. Pohodlná dopravní kola zajišťují stabilní a snadné přesunutí WalkingPadu. 988228f

Pohodlná dopravní kola zajišťují stabilní a snadné přesunutí WalkingPadu.

K dispozici jsou dvě dopravní kola umístěná pod WalkingPad. Tato kola, kombinovaná s lehkým tělem WalkingPad, umožňují extrémně snadné přemísťování WalkingPadu.

Režimy cvičení jsou snadno pochopitelné

WalkingPad má dva režimy cvičení - M, manuální režim a automatický režim A. Jako začátečník můžete ovládat WalkingPad v manuálním režimu pomocí dálkového ovladače. Jako zkušený trenér můžete řídit rychlost díky patentovanému systému Adaptive Speed Control. V tomto režimu budete chodit vlastním požadovaným tempem a WalkingPad dokáže přizpůsobit svou rychlost tak, aby vám vyhovovala.

Obr. Ovládejte WalkingPad tak snadně, jako ovládáte televizor 988228g

Ovládejte WalkingPad tak snadně, jako ovládáte televizor

V manuálním režimu můžete ovládat aplikaci WalkingPad pomocí dálkového ovladače. Zahrnuje všechny potřebné funkce, jako je přepínání, zrychlení a zpomalení. Pomáhá začátečníkům seznámit se s WalkingPad a používat jej bezpečně, pohodlně a efektivně.

Technická specifikace

  • Složený stav: 822 x 547 x 129 mm
  • Rozložený stav: 1432 x 547 x 129 mm
  • Hmotnost: 28kg
  • Maximální zatížení: 100kg
  • Minimální rychlost: 0.5km/h
  • Maximální rychlost: 6.0km/h
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.