Závěsný systém G21 BlackHook set do dílny

Závěsný systém G21 BlackHook set do dílny

Záruka: 24 měsíců | PN: G21ST02 | Kód: 2243256 | CZ distribuce
Z nepořádku na podlaze je pořádek na stěně. Závěsný systém G21 BlackHook vám pomůže v dílně, garáži i zahradním domku udržet pořádek a zároveň mít vše neustále po ruce. Nářadí na jednom místě O své nářadí v dílně už nebudete zakopávat. Díky setu závěsného systému BlackHook na nářadí do dílny budou vrtačky, klíče, šroubováky…
Cena s DPH2 499,– 
Cena bez DPH2 065,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 24.5.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 27.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Z nepořádku na podlaze je pořádek na stěně.Závěsný systém G21 BlackHookvám pomůže v dílně, garáži i zahradním domku udržet pořádek a zároveň mít vše neustále po ruce.

Nářadí na jednom místě

O své nářadí v dílně už nebudete zakopávat. Díky setu závěsného systému BlackHook na nářadí do dílny budou vrtačky, klíče, šroubováky, pily, brusky, kladiva, řezáky a další nářadí spořádaně čekat na svou příležitost zapojit se do kutilských prací. Každý kus nářadí zde najde své místo.

BlackHooh G21

Snadná montáž, vlastní uspořádání

Umístění závěsného systému je snadné. Lišty vodorovně přišroubujte na vámi zvolenou zeď, spojte je spojkami a na jejich konce umístěte plastové zakončení. Poté už si sestavte závěsný systém podle sebe. Každý háček můžete na liště libovolně přemístit. Popusťte uzdu své fantazii, i zařizování dílny může být zábavné.

Variabilní rozmístění lišt

V balení jsou 4 lišty, 2 spojky a 2 sady zakončení. Umístěte lišty do jedné dlouhé řady, nebo je rozdělte a našroubujte pod sebe do dvou řad. Uspořádejte si závěsný systém podle toho, kolik máte místa a jak vám to nejvíce vyhovuje.

Specifikace:

Počet kusů v balení: 24
Materiál: kov
Povrch háčků: nesnímatelná protiskluzová guma
Hmotnost balení: 8 kg

Obsah balení:

4x lišta
2x spojka
2x zakončení
1x Rectangle
2x Lift
2x Double needle
1x Rake
3x Cradle
2x Pear
2x Spoon
3x Peg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.