Závěsný systém G21 BlackHook set pro sportovní potřeby

Závěsný systém G21 BlackHook set pro sportovní potřeby

Záruka: 24 měsíců | PN: G21ST03 | Kód: 2243253 | CZ distribuce
Z nepořádku na podlaze je pořádek na stěně. Závěsný systém BlackHook G21 vám pomůže v dílně, garáži i zahradním domku udržet pořádek a zároveň mít vše neustále po ruce. Sportovní potřeby na jednom místě O své sportovní potřeby už nebudete zakopávat. Díky setu závěsného systému BlackHook na sportovní potřeby budou míče, brusle…
Cena s DPH2 057,– 
Cena bez DPH1 700,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 27.5.od 99 Kč
 Na výdejním místě do 28.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Z nepořádku na podlaze je pořádek na stěně.Závěsný systém BlackHook G21vám pomůže v dílně, garáži i zahradním domku udržet pořádek a zároveň mít vše neustále po ruce.

Sportovní potřeby na jednom místě

O své sportovní potřeby už nebudete zakopávat. Díky setu závěsného systému BlackHook na sportovní potřeby budou míče, brusle, pálky, tenisové rakety, švihadla, obruče, činky a další sportovní náčiní spořádaně čekat na svou příležitost zapojit se do sportovních akcí. Každá sportovní pomůcka zde najde své místo.

blackhook g21

Snadná montáž, vlastní uspořádání

Umístění závěsného systému je snadné. Lišty vodorovně přišroubujte na vámi zvolenou zeď, spojte je spojkami a na jejich konce umístěte plastové zakončení. Poté už si sestavte závěsný systém podle sebe. Každý háček můžete na liště libovolně přemístit. Popusťte uzdu své fantazii, i zařizování garáže může být zábavné.

Variabilní rozmístění lišt

V balení jsou 3 lišty, 2 spojky a 2 sady zakončení. Umístěte lišty do jedné dlouhé řady, nebo je rozdělte a našroubujte pod sebe do dvou řad. Uspořádejte si závěsný systém podle toho, kolik máte místa a jak vám to nejvíce vyhovuje.

Specifikace:


Počet kusů v balení: 18
Materiál: kov
Povrch háčků: nesnímatelná protiskluzová guma
Hmotnost balení: 6 kg

Obsah balení:

3x lišta
2x spojka
2x zakončení
1x Double snake
1x Triangle
1x Pear
1x Rake
2x Double needle
2x Lift
3x Peg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.